Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám e legjobban...

Hogy tudnám e legjobban elérni egy munkáltatónál (töltőállomás), felvegyen dolgozni?

Figyelt kérdés

e-mailban jelentkeznék egy töltőállomásra és szeretném elnyerni a munkáltató bizalmát, a kísérő levelemmel. eddig ezt írtam:


Szeretnék jelentkezni az Ön által meghirdetett kútkezelői munkára! Nagyon régóta szeretnék egy dinamikusan fejlődő olajipari cégnél dolgozni.

Csatolnám kis levelemhez önéletrajzom melyből kiderül kútkezelői végzettségem van.Tűzvédelmi szakvizsgával még nem rendelkezek, de már jelentkezem egy cégnél ahol eltudnám sajátítani a kútkezeléshez megfelelő "C" - típusú tűzvédelmi vizsgát. A munkámat mindig nagy odafigyeléssel és precizitással végzem, ezen felül megbízható és pontos vagyok. Regisztrált munkanélküli vagyok.

Remélem önéletrajzom elnyeri tetszésüket, és sikeres pályázatoz nyerhetek Ön töltőállomására.


Szerintetek ez így jó? Írjak esetleg még valamit hozzá, hogy még biztosabb legyen a felvételim?


2011. aug. 15. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!