Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkoztatok már szellemmel?

Találkoztatok már szellemmel?

Figyelt kérdés
és ha igen mikor,hol,féltetek?
2009. ápr. 13. 21:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
az lenne a legegyszerűbb, ha feltöltenéd a kepfeltoltes.hu-ra, és belinkelnéd ide.
2009. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

na feltöltöttem a képet:

[link]


akit érdekel nézze meg. :)

lehet elsőnek nem látna de ha jobban megnézitek ott mögöttem van egy arc és egy ruha is mielőtt azt mondanátok hogy valaki volt ott nem volt ott senki csak én meg a családtagjaim de ők meg a fényképező gépnél.


(és most mondom hogy 8 éves lehettem akkor azóta már jó pár év eltelt :D)

2009. ápr. 14. 13:01
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
:| ez nagyondurva..:|
2009. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
ilyen fotót én is készítettem már véletlenül,a kert felé fotóztam,és amikor előhívattam,rajta volt a hintaágy a nagymamámmal,aki mögöttem volt...de nem szellem,hanem csak valahogy rosszul törik meg a fény az optikán,így a képen az is rajta lesz,ami a fotós környezetében van.Anyukádon/tesódon egészen véletlenül nem fehér top volt?Nem jelentem ki,hogy szellemek nincsenek,de azért mindennek ne dőljünk már be!Majd linkelem a képet,amint megtalálom...
2009. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Igen jó ez a kép.:) Én összecsináltam volna magam:D

2009. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
pff..basszus ez igen aztan...tisztara megijedtem..brrr
2009. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És én mit mondjak? 8 évesen igen megrázott :/
2009. ápr. 14. 20:22
 18/22 anonim ***** válasza:

nem semmi

lehet hogy csak én vagyok ennyire béna, de az arcot nem látom :D, de viszont az a ruha szerű valami, szerintem inkább egy farmer táskára hasonlít, nem tudom, nagyon érdekes, amúgy ha lett volna valaki mellett (élő személy) az már csak azért is lehetetlen, mert nem úgy néz ki az a lyuk mintha egy magas egyén befér volna oda, meg annak a "táskának" még árnyéka sincs...

2009. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

de a kép nem lehet hibás?

csak mert ott az a fehér valami,és akkor még egy fej is fölötted vagymi:D

2009. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A srác a szellem? Vagy mi?!
2009. ápr. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!