Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ajándékot...

Szerintetek milyen ajándékot adjak 2. évfordulóra?

Figyelt kérdés
Semmi nagy dologra nem gondoltam, de szeretném, ha a mindennapokban is tudna használni, és én jutok róla eszébe. Kapott tőlem már egy puzzle-t, amin a közös fényképünk van, karórát, közös képekből naptárat, a kedvenc könyvét. Az első évfordulónkon gyertyafényes vacsorával vártam, közben szólt a zene. Akkor egy szívecske medált kapott, amit ketten félbetörtünk. Légszíves segítsetek, mert per pillanat nincs semmilyen kreatív ötletem.
2011. aug. 5. 15:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, én 20 éves lány vagyok, ő meg 24 éves:D
2011. aug. 5. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ajandekozz neki egy kis penzt amibol ki tudja fizetni a prostitualtakat. Semelyik ferfi sem orul egy puzzl-nek.Te mese vilagban elsz vagy hol??
2011. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon örült neki, mivel imád kirakózni! tudod vannak olyan emberek, akik értelmesen töltik el a szabadidejüket, nem pedig egész nap a számítógép előtt ülnek, és nem a legújabb primitív lövöldözős játékkal játszanak. Értelmes kérdést tettem fel, és csak ötleteket vártam, nem pedig ilyen hozzá szólásokat...
2011. aug. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!