Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viseled el ha valaki...

Hogyan viseled el ha valaki butábbnak néz téged miközben azt gondolod ő a butább?

Figyelt kérdés
Pl. vki ír egy kommentet h jaj de buta vagy és odatesz még 2 db smiley-t is h jobban fájjon. Visszaírsz neki h ő a butább, miközben nem is lehetsz benne teljesen biztos h igazad van ? Vagy mérgelődsz magadban ? Vagy elfogadod h lehetséges h neki van igaza csak te nem érted meg őt ? Hogyan reagálsz rá ? Hogyan tudod mindezt elviselni ?
2011. júl. 23. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ha azt írod hogy ő a butább az mentegetőzés, akkor igen is te vagy a buta. De milyen szó ez? xD Ki használja ma már sértésnek ezt a szót? :D
2011. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak viccből, poénból írta, nem bántásként! Ne vedd sztem. olyan véresen komolyan ezeket!
2011. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
olvass utána a verbális önvédelemnek, ezek (már ha komolyan gondolják) egyszerű provokációk, a lényeg, hogy ki akarja csikarni belőled a dühöt.
2011. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobban kifejtem. Tehát nem a buta szó a lényeg, hanem a tény h okosabbnak tartja magát, intelligensebbnek, műveltebbnek, olyannak aki jobban tudja nálad vagy hasonló... nem a szó maga az érdekes. Tehát te biztos vagy a saját álláspontodban, abban is h ez az álláspont ütközik a másik álláspontjával, és ő tudtodra adja h neki van igaza. Ilyenkor én általában idegesen szoktam reagálni és ezt szeretném jobban kezelni, h lehetőleg ne egy baltával akarjak magamnak igazat szerezni. Ez legyen az a pont ahol már nem tudod meggyőzni az igazadról, ő is elmondta a véleményét és te is. És ő azt írja ő nyert ő az okosabb te vagy a butább kinevet ilyesmi. Erre hogyan lehet reagálni ? (1.azt gondolod neked van igazad 2.nem tudhatod biztosan h neked van igazad 3.idegesít a tény h lebutázott)
2011. júl. 23. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ő a butább, ennyi. Felőlem aztán élhet tévképzetekben, az már nem az én bajom. :D
2011. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!