Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MI a véleményed a pletykákról?...

MI a véleményed a pletykákról? Mindenhol vannak? Van értelme?

Figyelt kérdés
Egy Xxx.barátomtól hallottam, hogy Zzzz.ismerősétől hallotta, miket terjeszt róllam Yyyy.barátom. Amik elég kemény dolgok voltak, mivel sok összetűzésünk volt a múltba. Mondtam, hogy nem adom tovább, de ki voltam akadva, mert egy pletyka része nagyon abszurd volt, és megirtam Yyyy.-nak amiket hallottam, bár megigértem, hogy nem mondom tovább, mert kiváncsi voltam. Miközben Yyyy-nal beszéltem , irtam valamit, és ezt eltorzitva, félre érthető változatban vissza hallottam Xxxx-tól Zzzz-n keresztűl. Volt némi bűn tudatom Yyyy miatt, mert megszegtem az igéretem, de nagyon idétlen helyzetnek tartottam ezt az egészet, szeretem a nyitottságot.Nem kellett volna belekeverednek, tudom.
2011. júl. 19. 18:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!