Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire szoktatok gondolni...

Mire szoktatok gondolni elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Ami el is altat. Én konkrétan telefonszámokra. Nagyon könnyen megjegyzek telefonszámokat, és gondolatban el szoktam velük játszani, illetve felsorolom magamban kinek milyen számai vannak, ismerősök, család számai. Erre mindig elalszom.
2011. júl. 11. 23:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem írta még, hogy nyálas hülyeségekre? :D

Például hogy éppen ott fekszik mellettem XY, és átkarol, és aawwwhhh. :DDD

amúgy 18L :D

2011. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:

Hát én mostanában leginkább exemre, és mivel nagyon sok olyan pillanat volt, amikor tényleg lehetett volna valami köztünk, elgondolkodom mindig, hogy "mi lett volna, ha..." ez és az történik, meg ilyenek ^^


Mamámra is szoktam gondolni, aki meghalt, hogy miért halt meg, miért történt így :)


De van olyan is, amikor össze-vissza gondolok minden hülyeségre és úgy alszom el :D


Bár általában mikor elalszom, már azt sem tudom, milyen testhelyzetben fekszem épp, nem hogy arra, hogy mire gondolok :D

2011. júl. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
én motyogni szoktam,főleg angolul, elismételgetek mondatokat/részleteket egy filmből amit láttam:D vagy csak simán hallgatom a szívverésem és próbálok csak arra koncentrálni meg a zajokra és egy idő után lecsukódik a szemem és elalszom...
2011. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Én mindig egy nagy mezőre, ahol színes pillangók szállnak.

Eskü, ettől mindig elalszom.

2011. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:

Pókokra, ijesztő horrorfilmekre, és egyéb ijesztő dolgokra.


Pedig próbálok nem ezekre gondolni

2011. júl. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:13


de igen, én is ilyenekre :DDDDDD és végiggondolok ilyen történeteket, amik jók lehetnek és addig jutok a képzelgésbe amíg el nem alszom. ez mindig beválik.

2011. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én meg arra,hogy mit csináljak még jobban,hogy ne jussunk a lejtőre.Mit hová osszak be,hogy tartsuk a szintet.Majd összezavarodva elalszom..
2011. júl. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

00:30

Na ugye! :D Olyan megnyugtató. Általában, ha nem tudok elaludni, azért van, mert stresszelek, vagy ilyesmi.

Ez a legjobb módszerem eddig. :D

2011. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
én elgondolkozok valamin, hogy mi lett volna ha... és akkor tovább játszom magamban a történetet, aztán elalszom és álommá alakul, vagy nem, de el szoktam tőle aludni :D
2011. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Általában Reikizem magam és ebbe alszom bele.

Ha a férjem nem éjszakás és együtt tudunk aludni, akkor élvezem a tudatot, hogy ott van fizikálisan is mellettem.

Ha nincs, akkor odagondolok hozzá és mondom neki, mennyire szeretem.

2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!