Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire szoktatok gondolni...

Mire szoktatok gondolni elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Ami el is altat. Én konkrétan telefonszámokra. Nagyon könnyen megjegyzek telefonszámokat, és gondolatban el szoktam velük játszani, illetve felsorolom magamban kinek milyen számai vannak, ismerősök, család számai. Erre mindig elalszom.
2011. júl. 11. 23:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Én arra hogy ne gondoljak semmire:)

De tényleg.Mert annyira tudok töprengeni,hogy ha nem figyelek arra hogy kikapcsoljam az agyam akkor órákat fel vagyok és csak jár az agyam.

2011. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Ha nem tudok elaludni, mert nagyon pörög az agyam, munka miatt, vagy mert valami aggaszt, akkor azt mondogatom magamban, hogy "Ne gondolj semmire, ne gondolj semmire...".

Paradox, mert így arra gondolok, hogy "Ne gondolj semmire" :) viszont a monotonitása elaltat.

2011. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is, akár az első, kiürítem a gondolataimat, mert ha nem, akkor 2-ig is forgolódok, és gondolkodom. :)
2011. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
én megtervezem a másnapom, illetve átgondolom a mait, ha filmet vagy animét néztem akkor azt "emésztem meg" :) és még álmodozni is szoktam :P
2011. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
69%
imádott pasira :)
2011. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces :D Én soha nem tudom megjegyezni a telefonszámokat.

Amúgy én mindenről szoktam gondolkodni olyankor, az aznap történtekről, néha meg kitalálok egy történetet és azon tudok gondolkodni órákig, úgy hogy nem is alszom el :D Na ez elég fura volt, ne nézzetek hülyének :D Meg néha van olyan is hogy valamilyen zenére gondolok :D

Amúgy nekem úgy van hogy amikor már megunom hogy ilyenekre gondolok akkor egyszerűen csak abbahagyom a gondolkodást és elalszok egyből :D

2011. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
általában semmire. vagy egyből elalszom, vagy párommal beszélgetünk még, és a beszélgetésbe alszom bele
2011. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Én is a másnapot próbálnám átgondolni, megtervezni, de még a reggeli felkelésnél tovább nem nagyon jutottam mostanában... :-)
2011. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a nap pozitív gondolatait, történéseit elevenítem fel. Mióta így alszom el, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok! :)
2011. júl. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
54%
dubstep
2011. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!