Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálljak most?

Mit csinálljak most?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb gyerek egyszer találkoztam vele.. zsarol hogy ha nem adok neki ezt-azt kijön ide ahol lakom és megver.. nem akarok szüleimnek szólni.. mit csinálljak??

(eddig még nem adtam oda semmit)


2011. júl. 5. 12:40
 1/6 emolány ***** válasza:
Verd szét.
2011. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen jogon kér ezt-azt? Szólj nyugodtan szüleidnek, főleg ha nincs rá oka, hogy zsaroljon.
2011. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Niburta ***** válasza:
Ha van olyan felnőtt, akiben megbízol, mindenképp szólj neki! Semmiképp ne adj semmit a zsarolónak, mert sohasem lesz vége a követelőzésének, ha tudja, hogy meg tud félemlíteni, legközelebb is kérni fog. A szüleiddel próbálj azért beszélni.
2011. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek. Sőt, akár az ő szüleinek is.


Vagy vállald fel a küzdelmet!

Egy-két pofon nem a világ. Ne félj!

Ha kicsit meg is ver, legalább üss/rúgj vissza.

(Én iskolás koromban széttéptem az engem megtámadó cigánygyerek adidas pólóját. Azután már csak szóban inzultált. Megütni nem mert, hiszen tudta, hogy nem ússza meg "ingyen")


Aztán meg gondolkodj el, hogy tanulsz valami küzdősportot / harcművészetet.


24/F

2011. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Mielőtt alattomos bosszúállásra gondolnátok, úgy értettem azt a pólószéttépést, hogy a dulakodásunk során az ő márkás pólója "némi" kárt szenvedett.


A lényeg, hogy nem szabad engedni!

Ellen kell állni.

2011. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dugj egy répát a seggébe
2011. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!