Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ezt a levelet vegyem...

Most ezt a levelet vegyem komolyan vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Helló,

Én írom ezt a levelet kellő tiszteletben tartásával és a szív megtelt könnyel a szomorúság, azt akarom, hogy kérjen bocsánatot kell ezt a levelet hozzád, mint a meglepetés és egyfajta kínos, mivel fogsz kapni, hogy egy ismeretlen személy. Úgy döntöttem, hogy az elküldött e-mail nem azért, mert személyesen akar zavarba hozni neked, de ez azért van, mert az én helyzet sürgős ellátást, a szeretet, azonnali orvosi beavatkozás és így a belső késztetés, hogy Önnel a kapcsolatot segítségért. Rábukkantam egy e-mailt az egyik oldalakra navigál az interneten keres egy külföldi üzleti partner, aki segít nekem, hogy fektessenek a finanszírozására. Ezt követően megy át a profilt, amely várhatóan akkor rendben, hogy én döntöttem, hogy írjon neked. Úgy gondolom, tud nekem segíteni, ha mozgatja a lelked, hogy segítségemre lesz.


Az ok, hogy kapcsolatba lépne Önnel, hogy én szeretnék befektetni a forrásokat az Ön országában, én is szeretném tudni, ha ez lehetséges lesz, hogy segítsen nekem, hogy fektessenek az alap jövedelmező üzleti projektek az Ön országában. Ahogy azt már említettük rábukkantam a profil egyik helyszínek és éreztem, hogy szükség van Önnel a kapcsolatot, mert a profil fejemben azt mondta, hogy akkor fog küldeni a leveleimet, és hogy fogsz segíteni. Én is nagyon örülök, ha vezethet nekem a jobb csatorna segítségnyújtás, nekem szempontjából a biztonságos bankszámla, ahol az alap lesz át, mielőtt a pénzt fektet az egészséges és tartós beruházási projektek. Még egyszer, kérlek bocsáss meg nekem küldött e-mailről Önnek. Biztos vagyok benne, hogy nem várta, hogy kap leveleket egy ismeretlen személy ebben az időszakban.


Nagyon fontos számomra, hogy bemutatkozzam Önnek ezen a ponton. A nevem Desmond Kara vagyok, egy fiatal fekete férfi a Libériai Köztársaság Nyugat-Afrika.

Saját édesapja úr Kamara Kara volt elnöke és ügyvezető igazgatója a "Nemzeti Diamond Company Limited" Monrovia fővárosban hazám, és ő volt a személyes tanácsadója a korábbi államfő, Mr. Charles Taylor, aki jelenleg a tárgyalás A Nemzetközi Bíróság a hágai Hollandiában az emberiség elleni bűncselekmények. Apám és anyám is megtámadták a fegyveres felkelők belül a ház egy korai reggelen, és mind a ketten öltek meg hidegvérrel, ezek bajok által elkövetett szívtelen ember alatt a véres háborút vívott az én hazámban. Én Egyetem Libéria olvasás Nemzetközi Kapcsolatok amikor ez a szomorú eset történt. Én vagyok az egyetlen személy, aki él a családom, ez ad nekem rémálmokat és álmatlan éjszakák, amikor emlékszem a brutális halála szüleim. Sikerült megtalálni a módját, hogy egy közeli országba, Szenegál, ahol élek most, mint egy menekült az Egyesült Nemzetek Menekültügyi Főbiztossága keresztül segíti tagjainak a Vöröskereszt.


Az ok, hogy kapcsolatba lépne Önnel, hogy én azt akarom, hogy segítse a területén való befektetés saját források nyereséges üzleti vállalkozások. És az, hogy segítsen nekem, hogy biztosítsa a átadása a hatalmas mennyiségű pénzt az én birtokában lévő, apám hátrahagyott egy biztonságos bankszámla az Ön országában. A szóban forgó összeg US $ 9.700.000 (kilencmillió 700.000 USA dollár) volt, letétbe az egyik a bankok London, Egyesült Királyság néhány évvel ezelőtt az apám, amelyben a nevem szerepelt, mint a közeli hozzátartozók és a kedvezményezett a alap a bank hivatalos betét fájlt. Azt akarom, hogy az én üzleti partner és külföldi képviselőjét. A kötelessége, hogy segítsen nekem, hogy biztosítsa az átadás a fenti összeget a biztonságos bankszámla az Ön országában. Én nem vagyok a törvény által megengedett ennek az országnak, hogy nyitott bankszámlára vagy pénzt, hogy minden bank, mert az én menekültstátusz, a törvény a Szenegál nem teszi lehetővé a menekültek nyitott bankszámlára vagy pénzt a bankok. Amikor felvettem a kapcsolatot a bank, ahol az alap volt, letétbe vezetője a bank megerősítette, hogy a pénz még mindig ép és azt tanácsolta nekem, hogy keressen egy külföldi befektető, aki tud segítsen nekem, hogy fektessenek az alap.


Úgy döntöttem, hogy az Ön 10%-a teljes összeg, mint a jutalék a segítséget fogsz adni nekem a biztonságos bankszámla, ahol az alap először át, mielőtt elkezdjük befektetés, hogy az Ön országában. Akkor is jogosult bizonyos százalékát a felhalmozott nyereség befektetése után. Én teljes bizalommal a képességét, hogy segíteni nekem, annak alapján, amit láttam a profilt. Hogy tudja a valóságot, hogy létezik az alap, hívlak benneteket, hogy jöjjön Szenegál hozzám személyesen az Ön számára, hogy egy fizikai bizonyíték arra, hogy az alap volt, letétbe a bankban Londonban apám előtt korai halála úgy vélem, találkozó személy nagyon fontos. Adok további részleteket a tranzakció és elküldi a képeket azonnal kaptam a választ. Meg kell válaszolni nekem vissza az e-mail címre. Akkor is forduljon hozzám át ezt a számot (00221768726671), nagyon fontos számomra, hogy beszélni veled telefonon keresztül.

Üdvözlettel,

Desmond.


14/L


2011. júl. 3. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy tud valami jól magyarul aki írta. Rossz címre küldte szerintem. Szard le :)
2011. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez valami degenerált külföldi aki google fordító és nagy adag optimizmus segítségével akar tőled pénzt kicsalni. Rá se ránts.
2011. júl. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszii!
2011. júl. 3. 00:31
 4/6 a_maestro_főnök ***** válasza:
Napersze ha olyan befolyásos ember lett volna az apja akkor nem otthon lett volna a háború kellős közepén hanem a világ másik végén a tengerparton! Mellesleg a bankszámlát nem csak ő kezeli, a többi megjelölt személyek közül bárki lenyúlhatja a pénzt, aztán volt nincs örökség!! 3.részt ha bárkinek írok azzal kezdem mindig hogy ki vagyok én, és nem a levél felénél derül ki!! Ez egy nagy kamu.
2011. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anonim smiley válasza:
Tuti hogy google fordítóval van az egész + meg hüjeség. Nekem is nap mint nap jönnek az ilyenek csak emailbe, hogy igy pénztkeresel s úgy nyertél s jajbe ügyes vagy meg minden. Rá se ránts. :)
2011. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az úgynevezett "nigériai csalás". Már régóta megy, a szöveg rendre változik.

[link]

2011. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!