Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm meghülyült?!

A barátnőm meghülyült?!

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm állandóan a mellemmel foglalkozik! úgy értem hogy mindig mondja hogy de szép nagy melled van. milyen melltartót hordasz. meg állandóan a dekoltázsomba dobál dolgokat pl. radírt, levelet,hajgumit,csattot mint ha valami szekrény lenne xd a barátnőmnek semmije sincs elől szóval kicsit "lapos" .mért ilyen? mellfóbiája van?
2011. júl. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért mekkora a melled, hogy ennyire érdemes vele foglalkozni?

Amugy lehet leszbikus..

2011. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is elképzelhető az , amit az első válaszoló írt. Amúgy hány évesek vagytok?
2011. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk mindketten. eléggé nagy mellem van... én nem is szeretem. biztos hogy nem lezbi mert ismerem és van egy pasija xd
2011. júl. 2. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor pótcselekves, mert neki lassabban nő, mint szeretné, de addig is ott van "neki" Tied. :D:D
2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet, hogy féltékeny, hogy neki nincs akkora.Szerintem beszéld meg ezt vele finoman, ne bántsd meg.
2011. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért foglalkozik a tiéddel, hogy ne legyen neked gyanús, hogy féltékeny...
2011. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem manapság tök természetes, ha két lány megbeszéli az ilyeneket. Én már 17 éves vagyok és a barátnőimmel sokat beszélünk egymás melléről és egyikőnk sem leszbi.. de ha ez téged zavar, akkor mondd meg neki :) de szerintem ez nem olyan nagy katasztrófa :)
2011. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!