Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátnőm...

Majjan kérdése:

Mit csináljak ha a barátnőm meghülyült?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár elején kezdődött a barátságunk. Egy évvel fiatalabb nálam, és nem nézett ki szegény valami csajosan,így igyekeztem kicsit feldobni az életét, és nyár totál jól nézett ki. Igaz, kicsit idegesített h az én cuccaimat kunyizza el és azokkal villog, de mondom, legyen neki karácsony. Október fele pedig elkezdett durvulni a helyzet. A csajnak olyan mértékű pasihiánya volt, hogy akármelyik szemben jövő suttyóval leállt volna. Persze ezt párszor meg is tette és utána hozzám jött sírva, mert felszarvazták. Közbe nekem is sikerült párt találnom magamnak, és nagyon boldogok voltunk. De a barátnőm neki is feldobta a labdát, ami baromira nem tetszik, és nem képes róla leszállni. A párom elmondta nekem, hogy amig beteg voltam, addig irogatott neki. A párom tudta hogyan reagálnék rá, és kérte h ne mondjam el neki, mert nem akarja h miatta gond legyen. De mi a francot csináljak? Addig nem érdekelt h minden héten más pasi után sírt, amig nem startolt rá az enyémre. Mit csináljak vele?
2011. márc. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Baltát a fejébe
2011. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a pasi szeret akkor úgy sem áll le neki, ő meg forr az agyvizében mert nem jött össze amit akart....

Nekem is volt ilyen barátnőm, még engem szekált, hogy impotens a pasim, mert meztelenül mászkált előtte és nem kellett neki...(Pedig egyáltalán nem az :))

Tiszt ideg volt, én meg jót röhögtem rajta....

2011. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van.
2011. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!