Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérhetnék ami 40ezer ft...

Mit kérhetnék ami 40ezer ft alatt van és értelmes doloog?

Figyelt kérdés
Szóval kitűnő lettem évvégén és aztmondta anya kérhetek valamit.Valami értelmes dolgot szeretnék.A válaszokat előre is köszönöm!
2011. jún. 19. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerékpár,könyvek ... De én a helyedben elkérném a pénzt és ha később szükségem lesz valamire , abból a pénzből venném meg.
2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon sok mindentől függ. Hány éves vagy, fiú vagy lány vagy? Mi az érdeklődési köröd?

Ha ezerke válaszolsz szívesen adok tippeket. :)

2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
11éves vagyok,szeretem az állatokat(itthon van kutyám,macskám,tengerimalacom,dísztyúköm és törpenyulat tenyésztekk:) És szeretek táncolni:D
2011. jún. 19. 13:41
 4/7 anonim ***** válasza:
még egy állatot kért :)
2011. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem engedi anyu..:/ Mert mondtam neki h a Beagle-m mellé kérnék egy Dán Dog-ot de aztmondta h nem:// Vagy gondolkodtam egy másik telón(andoidoson) mert a mostani elég gagyi(s5230...) és vagy a samsung galaxy 3 vagy se x10 mini pro=)) szerintetek melyik a jobb?
2011. jún. 19. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Telefont! Az tök jó! :)
2011. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a galaxy jobb ;)
2011. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!