Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelms vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelms vagyok és nem tudom mi lesz velünk. Kérhetnék "ÉRTELMES" válaszokat? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Az van hogy 3x jártam már a stráccal de mindig elkövetem valami bakit amiből szakítás lett. Belátom hogy nem vagyok egészben, de szeretem. És az a baj hogy mindig szakítunk és nagyon vonzódok hozzá, megit szeretném visszakapi. Úgyérzem hogy ő nekem az igazi. Minden megvan benne ami nekem kell, és én úgy tudom hogy ami neki kell az bennem is. Iszonyatosan tud szeretni. Énis imádom őt. Mikor szakítottunk nem nagyon érdekelt. És most megint imádom. Nem tudom senkivel elfelejtei egy srácba sem tudok beleszeretni. Szakítás után iszonyatosan tudok féltékenykedni. Amikor járok vele akkor nem vagyok féltékeny csak amikor nem vagyunk együtt. Félek hogy nem lehet az enyém újra. Megértem azt is ha már nem kapom vissza, de most megteszek érte mindent. Beleszeretett a szakításunk után egy lányba (több mint ismeri én kb 2-3 hónapja). És annak a lánynak van pasija. Az a lány kicsit húzta az agyát hogy majd az ölébeül meg ilyenek, de ezt a lány nem komolyan gondolta a "pasim" meg igen. MOst én ezt elmondtam a srácnak, és most kicsit kiábrándult belőle. A lány azt mondja hogy inkább összeveszik a sráccal csakhogy boldognaklássa velem. Amikor jártam a sráccal akkor állítólag áradozott mindig rólam. Csakhogy volt egy kis bökkenő állítólag akkor a csajnak is mondta hogy szereti, de viszont engem is.

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek visszakapom a fiút?

Ő "lehet" nekem az igazi (mert én így érzem)?

Kifog szeretni a csajból?

Ha van még valami hozzáfűzni valótok akkor szivesen várom őket.

Előre is köszönöm!

Sziasztok!


2010. jún. 17. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

...A pasi több mint egy éve ismeri...

Egépeltem bocsi.

2010. jún. 17. 22:58
 2/11 anonim válasza:
húha, hát kissé bonyolult. Milyen bakikat követsz el amiért a kapcsolataidból szakítás lett? Benned van a hiba, és miért? Előbb ezt kéne megoldani, nem? És ha "egészben" érzed magad megpróbálhatod a srácot, bár az a csaj közre játszik. Hát nem tudom, szerintem haggyad ezt a dolgot és foglalkozz csak magaddal légy a barátaiddal, bulizz, és a nyár remek alkalom hogy elfeledd. :) Tudom nem egyszerű, de előbb magadban kell megoldani a dolgokat.
2010. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig hanyagoltam. És most is hanyagoltam!:(
2010. jún. 17. 23:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked csak addig kell míg nem a tied. Utána lesz@rod:D Szerintem hagyd az egészet.
2010. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ááá... 15 vagy, érzem...
2010. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, hány évesek vagytok, és mennyit voltatok együtt ezzel a sráccal?
2010. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen... 15 vagyok és a srác meg 18.

Fék ée ismerem. De Nem tudok tőle elszakadni akármit is csinálok!! A láy azt modta hogy szerite a srác nekem az életem első nagy szerelme. És tényleg jófej a srác csak ugye az a 3 szakítás....

2010. jún. 18. 08:22
 8/11 A kérdező kommentje:
..Fél éve ismerem*...
2010. jún. 18. 08:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Ohh remélem értitek a mondatom.. Most keltem fel.... Kicsit szarul írok most....
2010. jún. 18. 08:23
 10/11 anonim válasza:
no comment
2012. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!