Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megcsípte a talpamat a szúnyog...

Megcsípte a talpamat a szúnyog. Eleinte viszketett aztán fájt utána pedig feldagadt és nagyon rossz volt talpra állni. Mit tegyek? Esetleg nem veszélyes ez hogy ennyire felduzzad és még fáj is?

Figyelt kérdés
Légyszike csak normális válaszokat adjatok!!!
2011. jún. 4. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is igyál kalcium pezsgő tablettát.Aztán kend be valamilyen hűsítő krémmel.
2011. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kalcium nélkülözhetetlen ásványi anyag és szükséges a csontok képződéséhez és egészségi állapotuk fenntartásához.

A pezsgőtabletta kalciumhiány megelőzésére és kezelésére használatos, és más gyógyszerekkel együtt a csontritkulás (a csontok meggyengülése) megelőzésére és kezelésére is alkalmazható.

A Calcium pezsgőtabletta D3-vitaminnal együtt alkalmas a gyermek- és felnőttkori csontlágyulás (angolkór vagy rahitisz, illetve oszteomalácia) kezelésére.

A kalcium bélből szívódik fel és a vér útján az egész testben eloszlik. Fontos szerepet játszik a szervezet működésében; az ideg-, az izom- és a szívműködésben, a véralvadásban, valamint számos hormon hatásának kialakulásában is. Ahhoz, hogy mindez végbemenjen, a szövetekben elegendő mennyiségű kalciumnak kell lennie.

2011. jún. 4. 17:44
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és még azt szerettem volna hozzáfűzni hogy mindennek a kalciumos ügy nek mi köze van a szúnyog csípésemhez? :D Lehet hülyeséget kérdeztem de tényleg nem értem,hogy mi köze lehet hozzá.
2011. jún. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!