Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek ki pisilni?

Menjek ki pisilni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:17
 1/9 anonim válasza:
mennyélXDXD
2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te meg írni tanulj meg.
2011. máj. 29. 15:19
 3/9 anonim válasza:
ha nem akarsz bentre akkor muszáj vagy
2011. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha tartogatod, beteg lehetsz felfázás stb. Menj!!
2011. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bentre? Nem kerti wcénk van, nem úgy értettem a ki-t.
2011. máj. 29. 15:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Felfázás, ha nem megyek ki? Na, és hogy? Nem egy jégtömbön fekszem. Esetleg inkontinencia idõskorban... De úgy nincs kedvem, meg erõm sem.
2011. máj. 29. 15:23
 7/9 anonim válasza:

Azt hiszem ugy ertette a felfazast hogy holyag hurutot/fertozest kapsz. Ez fajdalmas es bakteriumokat lehet talalni a vizeletben. Felfazasnak is szoktak ezt nevezni de nem fazastol kapod es nem kell ahhoz jegtablan fekudni, a vizelet visszatartasatol fertozest kapsz. Aminek ki kell jonnie azt ne tartogasd.

Hulye kerdesre hulye valaszt kapsz. Milyen kerdes az hogy menjek ki pisilni? Mikor? Miert ne? Hova? Hany eves vagy hogy ezt kerdezed?

2011. jún. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
igen én írtam azt hogy megfázás és köszönöm az előttem lévő kommentelőnek hogy megmagyarázta a hülye fejednek hogy milyen idióta vagy, amúgy meg ne menjél ki hugyozzál be te idióta
2011. jún. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De komolyan te nagyon hülye lehetsz hogy ilyeneket kérdezel és meg vagy sértődve ha hülyeségeket vállaszolnak... Inkább folytál volna le apád lábán......... :S
2011. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!