Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 fixi bike milyen sulyban...

1 fixi bike milyen sulyban van? Mennyibol jon ossze 1 olyan? Mitjavasoltak fixi vagy szabadonfutó? Vagy 2in 1 tengely?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

én most építem már csak két alkatrész és kész.

az enyém kicsit nehéz mivel acél vázra építettem de így olcsóbbra jön ki a gép asszem 11kg.nem muszáj választanod mert van egy ilyen lehetőség hogy flip flop agy és annak az eggyik oldalára fix fogaskereket tudsz rakni a máskira meg racsnités mikor milyen kedved van váltogatod. az én gépem nagyon olcsóbol jött ki kb 7000 forint de egy jobb gépet 40 körül már kapsz a neten

2011. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Retekszisz válasza:
EGy jobb gépet 40 körül? Ne röhögtess már! Ha számít az életed, akkor rá kell költeni rendesen. Ha meg csak azért csinálsz egy életveszélyes fixit, hogy ,menő legyél, az igazi fix arcok úgyis kiröhögnek. Egyébként a kérdésre válaszolva: általában elég könnyűek, még egy nehezebb fixi is max. 12-13 kiló. De 60-100 ezer forintért már 9 kiló alá is mehetsz.
2011. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!