Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem őrjít meg ez hogy...

Csak engem őrjít meg ez hogy "raj" "gádzsó" stb?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok ezektől...Főleg mikor myvipen meglátom ezeket: Raj vagy, nagyon raj vagyok, flegmah cicuskah stb. Csomóan kiírogatják képükhöz adatlapra stb. Elég nevetséges az egész de engem már idegesít...
2009. márc. 11. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem csak téged idegesít, sajnos nagyon elszaporodtak a "rajok". Állj hozzá pozitívan: én mindig jókat nevetek ezeken.
2009. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A másik kedvencem amikor kiírják bemutatkozásba hogy egyedi a stílusom blablabla és ne utánozz, és ugyanez kivan írva még többezer ugyanolyan embernek de ők egyediek...:D:D:D
2009. márc. 11. 22:40
 3/17 tade ***** válasza:
100%
Na, ok a tucatemberek, meg a plazacicak, meg a tobbi "egyedi" ember. En is csak nevetni tudok az ilyenektol. Foleg, mikor a nevhez meg egy felmeztelen foto is dukal. Foleg mikor a sok kisgyerek, 5 kilos futatott aranylanccal, sapkaval meg kacskaringos raparrfele kezbeallitassal pozol. Na azok nagyon egyediek tudnak lenni.
2009. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ugye...:Dpfff
2009. márc. 11. 23:06
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp ott kezdődik az egész hogy azt se tudják mit jelentenek ezek a szavakXDPl.:a raj:Dhát lehet azt hiszik azt hogy menő csávó de a szó valódi jelentése az hogy cigány gyerek vagy fiatal cigány:D
2009. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hello! én is talàlkoztam màr ezzel a " raj"-jal netes barangolàsaim kozben, de -jo, én vagyok a hulye-, halvàny lila gozom nincs, mit jelent :S
2009. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak te vagy rosszul... ugy érzem elcigányosodik a fiatalság (én is fiatal vagyok viszonylag 29éves multam, de "mi" valahogyan mások voltunk), sokan igénytelenek, persze tisztelett a kivételnem, bömbölnek hangoskodnak stb....
2009. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok, de engem is zavar.:D
2009. márc. 12. 13:34
 9/17 anonim ***** válasza:
17 vagyok, és engem is nagyon zavar, divatmajmok...
2009. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a mondhatni szleng szavak nemcsak téged idegesítenek.Egész Magyaroszágon elterjedtek ezek a szavak aminek tulajdonképpen..aligha van értelmük...Pl:

Dicsak..(ennek mi értelme van azon kívül,hogy hujj de jó kimondani....lehet humorizálni de azért mindennek van mértéke:D és véleményem szerint ez nem is humoros...

Nomeg,a Győzike show....na az meg a másik...XD

2009. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!