Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik az emberek 1...

Miért szeretik az emberek 1 része a LEGO-t?

Figyelt kérdés
Ki miért szereti? Hány éves korig van értelme foglalkozni vele?
2011. máj. 7. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Fluor száma miatt tuti álljunk össze mint két kicsi lego
2011. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kiskorom kedvenc játéka, kis kreativitással bármit lehet belőle összerakni. Illetve ma már szinte minden témában lehet kapni, egyszer kaptam egy teljes kis várost szinte, olyan jó volt egész este próbálni összerakni. Személy szerint még ma is játszanék vele de az összes legomat odaadtuk más gyerekeknek mikor már kinőttem. Nem untam meg soha de akkoriba mondjuk úgy a lányok jobban érdekeltek :) De most ha kapnék valakitől egy Lego-t lehet jobban örülnék neki mint bárminek :)

21/F

2011. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
multkor nekiáltam legózni a tesom legójával..18/l xdxdxd
2011. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem szeretik az emberek a legót -.-" fogadok csaj vagy és fluor tomi rajongó... megnyutatlak csak az a csöves énekel legókról,az egy ovodásoknak kitalált modernebb építőkocka
2011. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vok lány és csak meg kérdeztem
2011. máj. 8. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindennel kapcsolatban valóban elterjedt, hogy 12 vagy 14 éves korig rendben, de aztán már "nem szokás" vagy még "ciki" is akár, én ezekkel nem értek egyet, szerintem az ember akkor vegyen elő egy Matchboxot egy Kindertojás figurát vagy egy vödör Lego-t amikor kedve tartja legyen 6, vagy 60 éves. Szerintem tehát, akkor van értelme elővenni a Lego-t ha éppen kedved tartja.

Különben értelme nem akkor van valaminek ha mások azt mondják rá, hanem ha te értelmét látod.


Nyilván a Lego-t a kreatív emberek szeretik, illetve azok akik szívesen kiélik alkotási vágyukat vele, hiszen gyakorlatilag bármit megépíthetsz belőle. Úgy gondolom, hogy ez az alkotási vágy pedig csak növekszik ahogy az ember egyre inkább felnő.


Kedves előző válaszoló, akkor vizsgáljuk csak meg a te válaszodat.

"nem szeretik az emberek a legót" - Ha csak nem ismersz minden egyes embert a földön, akkor ezt nem jelentheted ki, hiszen halvány fogalmad sincs róla, te csak azt tudod, hogy te nem szereted.

"fogadok csaj vagy és fluor tomi rajongó... megnyutatlak csak az a csöves énekel legókról" - Érdekes, hogy amint valaki megemlítette a Lego szót neked rögtön a Fluor szám jutott eszedbe, illetve még azt is megtudhattuk tőled hogy Tamás a keresztneve. Illetve ez a fentebbi megjegyzésed már kapásból ott megbukott, hogy a kérdező nem is lány és kettőtök közül nem ő a Fluor rajongó;)

"ovodásoknak kitalált modernebb építőkocka" - Hogy kinek lett kitalálva? esetleg ismerted személyesen Ole Kirk Christiansen-t, ezt erősen kétlem, így hogy kinek lett kitalálva jól láthatóan ebben sem vagy kompetens. Különben számos Lego a feliratuk szerint 8-12-14 stb. éves gyerekeknek van szánva, és azért az elég ciki ha te 12 évesen még óvodába jártál, ja és még helyesen írni sem tudsz.


Végeredményben nem kéne ennyire pattognod és megmutatnod mennyire tájékozatlan vagy és mennyire nem tudsz semmit.

2011. máj. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek Kennedyvel.

Amúgy én is nagyon szerettem de sose volt belőle elég. :(

Aktív és kreatív kikapcsolódás, most is csinálnám ha lenne mivel. :D

26F

2011. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Bionicle típusú jön be ,mert többféle módon tehetők össze!. :)
2011. máj. 9. 18:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Van legó össze rakó verseny???
2011. máj. 9. 18:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah, meg a klasszikus Vödrös Lego az is többféle módon tehető össze XD
2011. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!