Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik v hallgatják...

Miért szeretik v hallgatják rengetegen ezt a macskát?

Figyelt kérdés

vmi Nyan Cat a neve, ez :


http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4


Majdnem 40 milliós nézettségű videó, ráadásul rengeteg felédolgozott formája van hogy AMerican nyan cat meg stb stb.


Miért szeretik ezt ennyire? Mert szerintem maga a zene is nagyon idegesítő. Nem is kicsit......


De egy ilyen egyszerű semmitelen, ötlettelen dolognak, miszerint egy süti testű macska szivárványt kakilva megy az égen miért van ekkora rajongó tábora??(emberi kultúra csúcsa.......téll ez lenne?-.-)


Mi ebben olyan érdekes vagy jó? Nem értem.....


Nektek mi a véleményetek?


2011. szept. 30. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy "internet meme"(mím), keress rá, hogy mi az.
2011. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom mi az de miért terjed??
2011. szept. 30. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
mert sokak számára vicces. és igen, a bugyutasága, hogy ilyen teljesen abszurd teszi azzá. ha neked nem az, akkor ez van, ne nevess rajta. de ne nézd le miatta az embereket. te se vagy különb mint a többi ember :D
2011. szept. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nézek le senkit, csak nem értem h ilyen gagyi dolgot hogy szerethetnek ennyien :D
2011. okt. 1. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az interneten élek, és mikor először láttam ezt a vidit (300ezres nézettségnél, demenővagyok xD) akkor még engem is megdöbbentett. Abszurd hülyeség az egész. A zene elég jellegzetes, meg hát ez a macska is, ezért válhatott belőle könnyen meme.

Jobban nem tudom elmagyarázni =D

2011. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vis magyarul : rengeteg ember a hülyeségre fogékony xD


Tisztelet a kivételnek :D

2011. okt. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!