Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elkaptam egy durva vírust,...

Elkaptam egy durva vírust, fodrász vagyok, elküldjem a vendéget? Többi lent!

Figyelt kérdés
szóval az a baj, hogy nincs meg a telszáma, 10re van beírva egy csajszi, és nagyon könnyen elkapható hányós hasmenős víírust kaptam el, és már átadtam az egész családnak :( de azt meg nem akarom, hogy ott szobrozzon rám várva szegény. szóval az jó, ha odamegyek az üzlethez, megvárom, és megmondom neki, hogy beteg lettem és nem akarom átadni, jöjjön vissza x napon? ha te lennél a lány mit gondolnál?
2011. ápr. 23. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én jártam így, szalagavatóm előtt 1 nappal mentem volna fodrászhoz. Bementem a csaj nem volt ott, kollégái mondták, hogy beteg. Bedühödtem, ordítottam ott egy sort, aztán eljöttem. SOHA többet nem mentem hozzá, sőt ezt a szitut mindenkinek elmondtam , mivel hirdette magát sokan mentek volna hozzá, hát így jó pár kuncsaftot elvesztett.

Szóval azt mondom neked, hogy mindenképp menj oda az üzlethez és mondd el mi a helyzet.

Ha így lett volna nálam is, semmi gond nem lett volna.

És legközelebb minden vendégednek ird fel a számát , mert bármi közbejöhet neked is.

2011. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ez próbakonyt lesz, jövőhéten lesz ballagása. élesben ezt nem tudnám megtenni. arról sajnos nem tehetek, hogy beteg vagyok. de ha éles lenne, mindenképp kerítenék neki valakit magam helyett, aki megcsinálja a haját, nem hagynám egyedül a bajban. egyébként ingyen csinálom a próbakontyot. az nem lenne valami jó, ha lebetegíteném, és a ballgását hányással töltené. már 2 éve nem voltam beteg, most is képes lennék rá, hogy megcsináljam, de elég szemét dolog lenne, és az ántsz is megbüntetne, hogy így dolgozom.


igen, elég nagy marhaság volt, hogy nem kértem el a telszámát, fene gondolta, hogy beteg leszek :(

2011. ápr. 23. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
a fodrászodtól egyébként tényleg szemétség volt, hogy nem kerített valakit maga helyett, de azt nem tudhatod, hogy mi baja volt. tegnap én azt sem tudtam magamról, hogy fiú vagyok-e vagy lány, nemméghogy, milesz ma. emberek vagyunk.
2011. ápr. 23. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt abszolút nem arról van szó, hogy azért lettem ideges mert beteg lett. Egyszerűen szó szerint a szarban hagyott, másnap szalagavatóm volt, fél nap alatt honnan kerítenék fodrászt? Na de nem is az én gondom a kérdés, elmúlott , elfelejtettem :)

Te pedig mindenképp menj oda úgy fer dolog.

És jobbulást!

első voltam.

2011. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben. köszi a válaszod!:)
2011. ápr. 23. 09:19
 6/6 A kérdező kommentje:
na, elmentem, és nagyon aranyos volt. szerencsére csak a szomszédból ugrott át.
2011. ápr. 23. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!