Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elegendő indok...

Szerintetek elegendő indok azért nem menni Pestre egyetemre, mert nem szeretem a várost, illetve mert nem is szeretnék a későbbiekben sem itt élni, és a gyerekeimet inkább majd valami vidéki városban szeretném felnevelni?

Figyelt kérdés
Ugyebár sok autó, kifejezetten rossz levegő, dugó, stb.
2011. ápr. 20. 09:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A levegő az utóbbi időben romlott el, aki pl 35-40 környékén született, az természetesen nem ilyen állapotok között nőtt fel.

Aki azt mondja, hogy BP-n jó levegőt venni, az vagy hazudik, vagy még nem volt tiszta levegőn.

Tapasztalat, hogy vidéken kedvesebbek az emberek, nem mindenki a saját dolgával, bajával törődik csak(tudom, nem helyes így általánosítani, de én ezt tapasztaltam, és tudom, vannak kivételek is).

És én nem úgy akarom felnevelni majd a gyerekeimet, hogyha kiakarnak mozdulni otthonról, akkor a belvárosban csavarogjanak a dugóban pöfögő autók mellett.

Amúgy meg olvastam, hogy nagyvárosban élni ÁTLAGBAN kb(nem emlékszem pontosan) 1500-3000 nappal rövidíti az életet. Az nem kevés, és én szeretek élni:).

2011. ápr. 20. 10:24
 12/19 anonim ***** válasza:
*Törzsgyökeres
2011. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Ha el akarsz valamit intézni: BP."


Bárhol máshol is el lehet intézni a dolgainkat, nem kell ahhoz bp-re menni. Képzeld el, ha az egész ország bp-re mászkálna. Katasztrófa lenne.


"ha valamit akrasz venni, tutti, h CSAK Bp.-en lesz."


Nem. Felmegyek netre, és ott minden van. Ráadásul kihozzák a kapum elé. A netes ár még úgy is megéri, hogy fizetni kell a futárnak.


Egy dologban van csak igazad, ott legtöbb a lehetőség ha szórakozásról, és a pénz hülyeségekre való elveréséről van szó. Azért meg nem fogok felköltözni :)


A levegőszennyezettség pedig nem kitalált indok. Nem mindegy, hogy 60 évesen a tüdőgondozóba mászkálsz minden héten vagy önfeledten élsz mert kapsz levegőt.

2011. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

OK, igazatok van mindenben!

Nem kell Pestre jönni!

2011. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem akarsz Bp-n élni, semiképp ne oda menj egyetemre, mert utánna már minden oda fog kötni. Barátok, emlékek, szerelmek...
2011. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Pont ez az, amitől én is félek.

Úgy gondolom, hogy az egyetemi időszak nagyon meghatározó, ezért kéne már akkor vidékre mennem...

2011. ápr. 20. 11:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Milyen szakot végzel, ha meg lehet kérdezni. Mert ha olyat, amit otthonról is tudsz végezni, akkor a vidéket javaslom, ha pedig nem, és a Pest szóba sem jöhet, akkor Debrecen,Szeged,Kecskemét,Pécs,Sopron mind szóba jöhet.
2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Majd csak fogok(még másfél év mire elkezdem), valószínűleg gazdinfót, és ha már elkezdem szeretném MSc-n végezni.

Debrecenben gondolkozom.

2011. ápr. 20. 18:55
 19/19 anonim ***** válasza:

Debrecen jó ötlet.

Én is Debreceni vagyok, nem kis város, megvan benne minden ami kell, de mégsem az a tipikus nagyváros. :)

2011. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!