Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tavaszi...

Mit csináljak a tavaszi szünetben?

Figyelt kérdés
Tudom még messze van de már most gondolkozom rajta. Nincsenek nagyon barátaim és ez nagyon nem jó. Tudnátok valamit tippet adni mit csináljak? Majd tanulni persze fogok de egész szünetben azért nem akarok. Semmi jó könyvem nincs, meg a tv-ben sem mindig mennek jó filmek.
2011. ápr. 13. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

segíts anyukádnak,a családtagjaidnak a ház körül,ha van kutyusod vagy kisállatod legyél vele.Látogasd meg a nagymamádat/nagyszüleidet ha van vagy a rokonaidat.

Rajzolj,internetezz,nézd meg majd a csillag születik-et,valóvilágot.Hétvégén általában sok jó film megy a tv-be,de ha jó lesz az idő menj ki,ne bent ücsörögj:)

Vegyél ki a könyvtárból pár könyvet.

2011. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megyek le vidékre rokonokhoz pihenni.. és tényleg pihenni.. szószerint ülök egy fa alatt egésznap ilyenkor ha ott vagyok, és élvezem a vidéket (pesti révén) :D
2011. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
EZ lemaradt: Menj te is le... pihend ki magad.. :D 17/F
2011. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Felüléseket.
2011. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a Való világot semmiképpen ne nézd. Szerezz egy jó könyvet, és ha szép az idő menj ki a szabadba, ülj le egy fa alá és olvasd ki :) Ha annyira nem jó az idő, akkor egy kád forró, habos vízben elmerülve olvass.
2011. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is csak két alkalommal leszek barátokkal.


Én úszni fogok menni, illetve bringázni, kocogni. Itthon gépezni fogok, azon zenét hallgatni, esetleg képet szerkeszteni, weblapot szerkeszteni, filmet nézni. Ha ennyi minden, meg a sok tanulás mellett lesz energiám, akkor varrni is fogok - szeretnék megtanulni varrni.


Remélem, valamelyik lehetőség Neked is megtetszik.

2011. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent lehet,sok a variáció,de keress egy barátot,barátnőt és akkor tudtok valami tervet késziteni,egyedül unalmas.
2011. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat! Mondatatok jó sok dolgot majd igyekszem jól tölteni a szünetet.
2011. ápr. 14. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló: már miért lenne egyedül unalmas? Egyedül lehet egy csomó kreatív hobbit űzni, de nemcsak kreatívakat. Ráadásul pl. olvasni is csak egyedül lehet. A bringázás és a futás is egyedül jó.
2011. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!