Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Fluor Tomit?

Szeretitek Fluor Tomit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
35%
ugyvan ;)
2011. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
75%
A ma 18:27-es válaszra véletlenül zöld kezet nyomtam... Most lehet elfogom kapni töle az agysorvadást :S
2011. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
67%

Kedves claudyalove, anyucikádat hülyézd le! A kérdés tudtommal az volt, hogy szeretjük-e Fluort. Miért fáj neked az, ha valaki nem szereti? Nincs jogunk az önálló véleményalkotáshoz, vagy mi?

Vegyél már vissza...

2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
81%

Szegény úgyse tudja felfogni amit írsz... Látod milyen álomvilágban él... Csak azt lehet szeretni, amit ö szeret, mást meg leparasztoz :D


Az a vicces, hogy ez a mentalitás jellemzö az ilyen tipikus agymosottakra akik ilyen Flórhányás és hasonló zenéket hallgatnak..

2011. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
77%

Igen, ezt én is megfigyeltem már.:D Gondolkozás nélkül a 'paraszt' (netán cifrább) jelzővel illetik az olyan embereket, akik más ízléssel rendelkeznek, mint ők. Ez a leányzó is figyelmen kívül hagyta a kérdező szándékát, aki ugyebár arra volt kíváncsi, mit gondolunk az "előadóról". Úgy látszik, aki nem rajongó, az hülye...

Na mindegy, utoljára megpróbáltam észhez téríteni egy agymosott fanatikust, hátha sikerrel járok (bár nem sok esélyt látok rá).

2011. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én felfogtam hogy az a kérdés hogy "Szeretitek-e Fluor Tomit?" De nem ártana visszaolvasni az előttem szólókat. Most lehet hogy nagyon felkaptam a vizet, igaz, lehetett volna normálisabban is... Asszem pont a közvetlenül előttem szóló írta azt, hogy valamelyik bu.zi (ezzel lebu.zizta azt, aki szereti Fluort) berakta a Mizu c. számot. És akkor én nekem fáj, az, amit más szeret/nem szeret. A kérdező se azt kérdezte hogy "Szerintetek buz.i a Fluor?". Jaa, és azt se kérdezte, hogy miért szeretitek, vagy miért nem. A kérdésre egy egyszerű igen vagy nem is elég lett volna ;) Aztán még én nem tudok olvasni... Goo vissza első osztály... :) Csak ennyit tudok tanácsoolni :D
2011. jún. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és nem vagyok fanatikus rajongó, nehogy azt higyjétek, csak szimplán szeretem mint embert, és a dalait is szívesen hallgatom. De he utálok valakit mint pl.: Justin Biebert -.-" Azt sem bu.zizom le, mert tudom hogy nem bu.zi, csak egyszerűen vannak emberek, akik úgy vezetik le a gyűlölködésüket, hogy ok nélkül olyanokat mondanak amik kicsit se igazak. És én ezeket az embereket komolyan nem értem :S És bocsánat a legelső komiért, tényleg túlzásba vittem a dolgot, de nagyon felhúztatok a "gay"-ozással... :S És SEMMI bajom sincs azokkal akik nem szeretik, és normálisan le is tudták írni hogy miért. 1000 ember, 1000 ízlés... :)
2011. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Továbbra sem.

Egyébként nem sokkal utánad, kérdező, felettem ugyan ebben a kategóriában egy hasonló kérdést. Ne tudd meg mit kaptam érte!

Pár perc múlva törölve lett és kaptam egy e-mailt a moderátoroktól, hogy olyan kérdést teszek fel, amiből nem tudok meg semmit. Mert hogy szerintük van aki szereti, van aki nem, ettől nem leszek okosabb.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy milyen érdekes ez a moderálás.

2011. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
62%

claudyalove:


Már bocs, de Fluor tényleg gay, de ezt nem azért írom mert... amiért ilyen... lett, hanem azért, mert tényleg az. Most gondolkodj már: aki ilyen zenét csinál mint a Mizu, az csak az lehet.

2011. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Utolsó!

Bizonyítsd, mutass videót, akármit, és elhiszem neked ;)

2011. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!