Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Fluor Tomit?

Szeretitek Fluor Tomit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
83%
jó gyerek csak kár hogy nem játszott kibiztosított kézigránátokkal
2011. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
73%

ma 16:19-essel tudok nagyon egyetérteni.. Csak én még a tv-ben láttam is interjúkat vele.. hát nincs valami magas agyiszinten se ez az ember... Beszélni alig tud.


Én ki nem állhatom.. Hugom meg olyan agymosott, hogy azt a hányadék mizut hallgatja minden délután..

2011. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
pff... azt a nyomit? na persze: mutogatni seggem én is tudom a kameráknak, miközben kornyikálok... és EZ a pasi egy nagy 0.
2011. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
nem
2011. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
72%
homokos tengerparton spvel;D
2011. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
37%

Én a régit is és a mostanit is szeretem:)

Sokan mondják,hogy "vissza a régi fluort" nade emberek, nekem ha valami nemtetszik, azt eleve nem hallgatom. Attól,hogy ő áttért egy másik műfajra ti még simán nyomathatjátok a *ecigránát meg a többi filigrános számot, a többit meg egyszerűen nem hallgatjátok megaztcső. :)

2011. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
97%
NEM. Egyik szünetben mikor valamelyik gay (magyarul nem engedi:)) berakta a "sulirádióba" a mizut és mindenkinek ezt kellett hallgatni akkor (többek között) én kimentem a teremből, hogy talán halkabb lesz, de nem lett, ezért lefejeltem az ajtó melletti "faakármit", de úgy, hogy még mindig ott van a nyoma (mármint a "faakármin" van ott a fejem nyoma). Maga a gyerek meg... hát olyan parasztosan néz szerintem ki. Ezt most minden jó szándékkal mondom. Azaz hogy írom.
2011. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

A kérdésre a legjobb választ ez adja meg:


[link]

2011. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
29%

tegnapelőtt 21:38 - Teljesen egyetértek!


Akkora egy nemnormális nép vagytok ti, hogy az nemigaz... Ahogy az említett 21:38-as leírta - Miért foglalkoztok vele, ha nem szeretitek? Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy ennyi paraszt mint ti, egyrakáson, miért nem bírjátok megérteni? Deh, mindegy hiába jártatom a pofám, akik fogyik azok azok is maradtak és kész... Azt lehet lepontozni, a GYIK nem azért van hogy paraszt módjára b.uzizzatok. Asszem nem ártott nektek semmit az a srác -.-" Én találkoztam már vele, kib.aszott kedves volt, és semmi nagyképűség.. egyszerűen Ti HÜLYÉÉK VAGYTOK!! azt cshőő -.-" (mehet a dislike ;))

2011. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
23%
Jah és + ... Asszem a Mizuból is ki lehet következtetni hogy nem meleg: "KICSILÁNY oh szia hello, ÁLLJUNK ÖSSZE mint két kicsi lego"
2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!