Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen barátnö az ilyen?

Milyen barátnö az ilyen?

Figyelt kérdés

Elvileg ö az egyik legközelebbi barátnöm. Van egy fiu akivel fél éve kerülgetjük egymást, tetszünk egymásnak ez 100% csak valamiért még nem jött össze. A barátnöm ezt tudja mindkét oldalrol és látja is, hisz flörtölünk stb. Rádásul van BARÀTJA(aki az én "pasimnak" a haverja..) és ennek ellenére, és annak ellenére hogy mi milyen "jóban" vagyunk FLÖRTÖL azzal aki nekem tetszik?!?!?!

Már ott tart hogy ugy állitja be mintha ö jönne be neki holott ilyenröl szo sincs.

Elsem merek neki semmit mondani ezzel a dologgal kapcs nehogy bekavarjon. annyira sz*rul érzem magam emiatt... mitcsináljak?

Lány 17


2011. ápr. 1. 19:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is sajnos.Jobban jársz ha csak észrevétleül teszel neki keresztbe,hiszen egy kétszínü és áruló .És biztos lehetsz benne ,hogy a hátadmögött is kibeszélt.Ajánlom ,hogy járj utánna a dolgoknak.Kerülj közelebb más haverokhoz ,akikből barát lehet a végén. És ne az állitolagos barátnődtől fogadd meg a tanácsokat,mert azt nem jó szándékból mondja.És ha a srác nem akar még lépni akkor lépj te! Sok sikert!
2011. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem csak nem bírja nézni, hogy nem jöttök össze azzal a fiúval, ezért belevitt némi dinamizmust a dologba, hogy végre lépj valamit.
2011. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
lehet, hogy így van utsó, esetleg kérdezz rá. ha csak magyarázkodik meg blablázik, küldd el a fax-ba, mer az ilyennek semmi sem elég.
2011. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!