Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen barátnö az ilyen?

Milyen barátnö az ilyen?

Figyelt kérdés

Elvileg ö az egyik legközelebbi barátnöm. Van egy fiu akivel fél éve kerülgetjük egymást, tetszünk egymásnak ez 100% csak valamiért még nem jött össze. A barátnöm ezt tudja mindkét oldalrol és látja is, hisz flörtölünk stb. Rádásul van BARÀTJA(aki az én "pasimnak" a haverja..) és ennek ellenére, és annak ellenére hogy mi milyen "jóban" vagyunk FLÖRTÖL azzal aki nekem tetszik?!?!?!

Már ott tart hogy ugy állitja be mintha ö jönne be neki holott ilyenröl szo sincs.

Elsem merek neki semmit mondani ezzel a dologgal kapcs nehogy bekavarjon. annyira sz*rul érzem magam emiatt... mitcsináljak?

Lány 17


2011. ápr. 1. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen barátnő? Semmilyen!

Nem barátnő az ilyen lány.

2011. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem barátnő,hanem ribanc
2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szija. Próbálj meg valaki mást keresni, mármint barátnőt.

Ismerd ki és hátha benne jobban megbízol majd.

És ne foglalkozz vele, hogy mit csinál a barátnőd, csinálj ugy mintha nem is érdekelne téged:)

És akkor lehet, hogy abba fogja hagyni;)

Ha vmit szeretnél kérdezni :edescukorfalat_csillu_15@hotmail.hu msn-en elérsz szívesen beszélgetnék veled:)

2011. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
azt a lányt küld el a jó büdös francba, és tegyél neki te is keresztbe!! nehogy már ennyivel megússza! ha kell egy két jó csel akkor írj nekem
2011. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ajánlok neked valamit és te döntöd el, hogy megfogadod-e vagy sem.


Befejezitek egymás kerülgetését azzal a sráccal, mert oda fogsz jutni, ahova én. Nem önsajnáltatásként mondom, de 2 hete teljes mértékben depressziós vagyok egy hasonló dolog miatt. Bár a saját hülyeségem miatt. Most épp nem vagyok teljesen padlón és valamennyire felkapartam magam ideiglenesen, de tudom, hogy holnap reggel nem fogok felkelni, se vasárnap mert teljesen magamba leszek fordulva. Ha nem akarsz ide kerülni, akkor befejezitek egymás "kerülgetését", és lépsz, ha a srác még nem lépett. Mielőtt elhalásszák előled...


Amúgy b@szki, ha te ilyen embert BARÁT kategóriába sorolsz, akkor elég szomorú. Különbséget kellene tenni HAVER és BARÁT között.


Bár az én bajom rajtad nem segít, de remélem azért 1-2 dolgot ki tudsz szedni a hozzászólásomból.


Üdv.

2011. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

jajaja köszi a válaszokat.


Utolso: ha akarsz vkivel beszélni erröl akkor felölem felvehetjük a kapcsot!

2011. ápr. 1. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:

opitimista vagyok és nem realista.(ezt így leszögezném)

Lehet,hogy csak anyaira szereted azt a fiút,hogy már beképzeled magadnak. Lehet csak kedves akar vele lenni a barátnőd ha a pasija barátja,és nem flörtölni akar

2011. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor írsz privátba elérhetőséget hogy felvegyük a kapcsolatot????
2011. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolso: lehet hogy annyira bejön..viszont a másik barátnömön miértnem látom hogy flörtöl vele holott ö is kedves... nem itt nem erröl van szo.. veszélyes ez a csaj sajnos :S
2011. ápr. 1. 20:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Irtam! :D
2011. ápr. 1. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!