Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltatok, mikor elkezdt...

Mit csináltatok, mikor elkezdtetek őszülni?

Figyelt kérdés

Még 28 se vagyok, de már elkezdtem őszülni.

Mit csináljak?

Ki kell tépkedni az ősz hajszálakat, vagy ez egy hülye mende-monda?

UI: A festéstől erősen hullik a hajam.

Nektek mi vált be?


2011. márc. 31. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy-két ötlet:


[link]

2011. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én már 23 évesen felfedeztem magamon az ősz hajszálakat, természetesen kiakadtam, de sajnos ilyen géneket örököltem, nincs mit tenni. Egy ideig tépkedtem, de hosszútávon a festés bizonyult a legjobb megoldásnak. Úgyhogy az eredeti hajszínemmel festetem a hajam, így nem látszik.

25/N

2011. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a párom már 10 éves kora körül elkezdett őszülni. Most 22, és elöl van a hajában egy teljesen hófehér tincs (mellesleg imádom, mert nagyon szexi), mindenki azt hiszi, hogy direkt festi olyanra :D

Meg máshol is vannak ősz szálak a hajában, egyre több. Nem csinál vele semmit, és nekem tetszik nagyon.

Miért olyan nagy probléma? Szerintem gyönyörű a hófehér ősz haj nőben és férfiben is kortól függetlenül

2011. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát először én is elkezdtem tépkedni, de ez nem igazán volt célravezető. Nekem csak a festés vált be. ( Mondjuk a legelső festék, aminek nagyon jó neve volt, és olcsó sem volt, az nem ért semmit, mert be sem fogta az ősz szálakat. Aztán mérgemben megvettema legolcsóbbat amit akkor találtam a boltban, az bevált azóta nem váltottam márkát.) Tehát szerintem próbálj ki esetleg másfajta festéket, hátha nem okoz mind ilyen problémát. Hiszen eltérő az összetevőjük.
2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyukám is tépkedte egy ideig, pontosabban amikor ovis voltam, nekem kellett kimazsolázni a haját és kitépni azt a 10-15 szálat.

Festeni nem akarta, így közbülső megoldásként most hennával festi. Ez nem roncsolja a hajat, nem ad neki más színt, tekintve hogy a barnát nem fogja be, de az ősz szálakat vörösesbarnára színezi.

Épp ezért bőven elég kéthavonta bekenni vele, mert nem látszik lenövés. Szóval ezt neked is ajánlom, kivéve ha szőke vagy. (Bár gondolom, hogy nem, mert akkor nem is látszanának az ősz szálak.)

2011. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10:43-as: ezt hogy érted: "Épp ezért bőven elég kéthavonta bekenni vele, mert nem látszik lenövés." Nekem két HÉT alatt már 1 cm-es öszes sáv látható, akkor hogy lehet, hogy két HÓNAP alatt nem látszik a lenövés? Nekem éppen ezért legalább két hetente be kell festenem a hajamat.
2011. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyírd kopaszra a fejed,akkor nem lesz ősz hajszál😂😂
2019. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!