Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség! Hogy derítsem ki?...

Segítség! Hogy derítsem ki? (lent)

Figyelt kérdés
Hogy derítsem ki hogy ki szedi el a pénzem?...3an élük egy családba....anyám a hugom meg én és többször is eltűnik a pénzem pedig el van rakva aszekrényembe....pl ma reggelre is eltünt egy 500asom...én nem költöttem el más nem volt itt szoval valamelyikőjük volt....de nem tudom melyik...többször is észrevettem már hogy eltünt....segítség!!!....már nagyon ideges vagyok rájuk...
2011. márc. 30. 22:49
 1/9 anonim válasza:

Ha van olyan időpont amikor csak a húgod van otthon veled,pl.

Számold meg pontosan mennyi pénz van a tárcádban,és hagyd nem túl feltűnő helyen,ahol azért még "gyanútlanul elérhető".

Fordított helyzetben ue.

2011. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Írd fel a bankjegyeken lévő sorszámot.

Majd ha eltűnt, akkor kérdezd meg hogy nem tud-e valaki adni egy 500-ast, adsz helyette 5 százast, vagy valami, és úgy meglátod, ha a tiedet adja vissza...

Vagy mondhatod, hogy elő a pénztárcákkal, és lássuk kinél van...

2011. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyomtass egykét hamis bankjegyet és amelyiküket letartóztatják pénzhamisításért az volt a tolvaj:DD
2011. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó tetszik XDD
2011. márc. 30. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Köszi az elsimerést de nehogy megcsináld mert milenne ha lecsuknák anyudat vagy a tesódat, lehet nemlenne olyan könnyű megmagyarázni h csak vicc volt:D
2011. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd felügyelet nélkül a pénzed, vagy kérdezz rájuk. :P :)
2011. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd máshova, ahol nem találják meg. Vannak elég tuti helyek, pl. ha tartályos vécétek van, akkor vízhatlan dobozban a vécétartályba... ott senki nem fog matatni, az biztos.
2011. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már rájuk kérdeztem...természetesen mindkettő tagadta és még ők voltak megsértődve hogy én hogy merek ilyet feltételezni....pedig csak ők laknak itt szóval nem tudom mire gondoljak már....kellene valami megoldást találnom...
2011. márc. 30. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem tuti a hugod lehetett. Az anyukák ritkán csinálnak ilyet :)
2011. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!