Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy újra a...

Mit csináljak hogy újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom, nagyon szeretem fontos nekem, sajnos az utobbi időben, nagyon megváltozott iszik, megállás nélkül cigizik, rosszul szokott lenni, de nem érdekli, állandóan ilyen kétes alakokkal jövöget össze. Az a legrosszabb az egészben, hogy a régi "barátai" vitték bele ezekbe, és sajnos ezt tartja ő a jó, követendő példának. Nagyon féltem szegényt, mégcsak 15L de már így él Mit tudnék tenni szerintetek, hogy rájöjjön, hogy ez így tönkre teszi?
2011. márc. 29. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az exemet úgy beszéltem le hogy kedvesen elmondtam neki hogy mikkel járhat meg hogy szerinte nem kellene ilyen emberekkel lógnia akik csak a hülyeségbe viszik bele, kb 1 hónapig "harcoltam" hogy rendbe szedje magát aztán fokozatosan szépen lassan leszoktattam inni már csak héba hóba iszik amikor én is ott vagyok cigizni még cigizik de már kevesebbet szakítás óta is tartom vele a kapcsolatot mint baráttal tehát haverok még vagyunk.
2011. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!