Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hülye kérdés. X) De ti szoktat...

Hülye kérdés. X) De ti szoktatok egyedül valahova kiülni?

Figyelt kérdés
Néha úgy elüldögélnék egyedül a Tisza-parton, csak nem tudom, hogy nézne az ki..xd
2011. márc. 25. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
mért lenne az hülye kérdés.Én pl csináltam hátra az kertbe egy padot.van egy kis legelő és soxor kiülők magam.kicsit előbujik az emberből h szabadnak született:)
2011. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülye kérdés? Amúgy szinte minden olyan napon kiülök a parkba amikor megfelelő az időjárás. Csak én és a zsonglőrlabdám (esetleg könyvem). :D
2011. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam. És ettől mindig felfrissülök.
2011. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnél ülni valahova akkor tedd meg és ne foglalkozz azzal, hogy más mit gondol. Nyaralások alkalmával én is ki szoktam ülni nézelődni és elmélkedni olyan helyekre ahonnan lehet gyönyörködni a tájban.
2011. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 habibi ***** válasza:
én is szoktam egyedül üldögélni, vagy a ház előtt a lépcsőkön vagy a közelben erdők, mezők vannak, és van egy hatalmas nagy domboldal, ahová szoktam járni és a közepén szépen lecsüccsenek a fűbe és nézem a körülvevő fákat, mezőket, mindent :) olyan jó. vagy pedig a közeli kis forrás mellett leülök egy kidőlt fára.
2011. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!