Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nagyképűség?

Szerintetek nem nagyképűség?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__16..


A srác kiírta a kérdést, hogy mutogassa magát.

Szerintem ez nincs helyén.


2011. márc. 22. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát hadd menőzzön. téged miért zavar? rosszabb lesz neked valamivel is? ha őt az teszi boldoggá, hogy sokan válaszolnak neki, hogy ügyes vagy, akkor hadd tegye. egyébként marha sok munkája lehet benne, úgyhogy megérdemli a dícséretet. miért kell mindig ellenségeskedni olyanokkal, akik semmi olyat nem tettek, amivel neked kárt okoztak volna?


egyébként én szeretem látni ezeket az eredményeket. nekem ez a bizonyíték arra, hogy ha tanácsot kérek tőle, akkor olyat kapok, hogy attól tényleg le fogok fogyni.

2011. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem komoly a kérdése. Szerintem egyáltalán nem jó a teste, formálódnia és fogynia is kell. Egy ilyen testet biztos nem "menőzni" vagy mutogatni rakott fel, hanem tanácsokat vagy tapasztalatokat szeretne. Szerintem legalábbis.
2011. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Megküzdött ezért, még szép hogy büszke rá!
2011. márc. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!