Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyképűség, vagy normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyképűség, vagy normális?

Figyelt kérdés

Szóval próbáltam az utóbbi pár évben ismerkedni, neten is, meg így imitt-amott, és azt tapasztaltam, hogy azért nem kellenek nekem a fiúk, mert nem vagyok képes felnézni rájuk... Mert amúgy szinte mindegyiknek csak azért kellettem volna, mert bele tudtak rakni engem a "rendes lány"-skatulyába, és jöttek azzal, hogy végre találtak egy lányt, aki kedves is, okos (ezt abból szűrték le,hogy egyetemre járok) is, jól is néz ki, nem cigizik... Na de ettől is KIAKADOK, mikor valaki ennyire felületes és szűklátókörű, hogy zsigerből utálja a cigizős/piálós/bulizós embereket, és ettől az a benyomásom az illetőről, hogy az intelligenciája meg a világképének a fejlettsége alulmarad az enyémhez képest, és ez ellehetetlenít mindent :( Egyszerűen primitívnek látom az ilyesmi embereket, de emiatt meg bűntudatom van :( Meg a sablonos dolgokat is utálom, de most erre nem is tudom, milyen példát hozzak fel... Meg azt is szoktam tapasztalni, hogy szellemileg abszolút nem vagyunk összhangban (ezt most nem úgy értem, hogy enyém jobb, övé meg rosszabb, egyszerűen csak Más), de amikor ezt mondom nekik, nem bírják felfogni, nem értik, hogy mit jelent egy hullámhosszon lenni valakivel, és emiatt is csak primitívnek látom őket, és emiatt meg megint bűntudatom van, hogy nagyképű vagyok, pedig amúgy meg úgy általánosságban nézve nincs is semmi önbizalmam, teszetosza kis félénk lúzer vagyok, magamat se értem... :( Nem tudom, hogy ez normális-e, vagy mi van velem... Mi a véleményetek?


20/L


2011. jún. 1. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,csak a jaj "normális lány"-t látják benned és teljesen jó ez az eszmefuttatás erről a gagyi világképről,h "jókislány" vs "partys kötsög ,mert cigizik" ,igazad van attól még hogy dohányzom és néha partyzom még nem vagyok beképzelt szaralak és attól még,hogy nem dohányzol és nem vagy alkoholista még nem vagy szende fapina,ezt csak a kocka balfszok mondogatják.... Primitívnek tartod őket? Hugomnak udvarolt egy ilyen kocka,gyakorlatilag qvának nézte,szóval jól látod,ezek tényleg primitív emberek! Van egy ksi önbizalom hiányod,de tudod mit? Szinte mindenkinek van! Tanuld meg elfogadni a hibáidat és jobba neltudod majd magad fogadni! Én is ezt próbálom gyakorolni,de még nagyon elöl tartok vele!
2011. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyunk csak én abban reménykedem hogy majd Egyetemen találok valakit! XD Látom akkor feleslegesen :D Ott se jobbak a helyzetek... Na mindegy xD Majd találunk valakit nem kell aggódni! :) Az egyetemen nézelődj! :P
2011. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :))) Most megnyugodtam, hogy vannak még mások is, akik így gondolják :)))
2011. jún. 1. 18:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én ha utálni nem is utálom őket, de nagyon is próbálok minél távolabb kerülni az általad felsorolt embertípusoktól, mert ha saját magát nem szereti, tiszteli annyira, hogy ne károsítsa magát a cigivel, az alkohollal, illetve az éjszakai élettel, akkor hogyan is várhatnám el tőle, hogy majd engem tisztelni, becsülni, szeretni fog? Ugye, hogy igencsak nehéz helyzetben lennék. De ettől még nem érzem magam primitívnek, tehát gyakorlatilag te is ugyanazt csinálod, mint mi; Beskatulyázod az ilyen embereket primitíveknek, emiatt meg sem akarod őket ismerni, hanem távol maradsz tőlük. Szerintem sem ezzel, sem pedig a mi távol maradásunkkal sincsen probléma, hisz fontos, hogy olyan embert találjunk magunk mellé, aki a leginkább megfelel nekünk, akire fel tudunk nézni. Az pedig egyénenként más, hogy ki kire tud felnézni. Én például az éjszakai életet folytató emberekre nem tudok, ezért próbálok minél harmonikusabb életet élő lányt találni magamnak. Remélem, így sikerült kicsit jobban megértened minket. :)
2011. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam, hogy lesz majd, aki beírja, hogy én meg őket skatulyázom be, de szerintem ez nem így van... Na de mindegy, erről ne nyissunk vitát :) Inkább fogadom el azt, hogy beskatulyázom az embereket, mint azt, hogy aki cigizik meg piál, az nem tud szeretni... Bocsi, de akkora marhaságot életemben nem hallottam :-/
2011. jún. 1. 19:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit bunkóra sikerült a reakcióm :-/ Szóval köszi neked is, hogy rendes választ írtál, meg minden, hogy megfogalmaztad, meg beírtad, meg foglalkoztál a kérdésemmel, meg satöbbi :)
2011. jún. 1. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy nem tud szeretni. Nyilvánvaló, hogy tud, de nagyon fontos, hogy szeressük önmagunkat, és határolódjunk el a káros dolgoktól, s törekedjünk arra, hogy testünk és lelkünk egyaránt egészséges legyen, hogy teljes, és boldog életet élhessünk. Mert valljuk be, az éjszakai élet nagyon is megváltoztatja az embert, kívül, belül. Teljesen felborul az értékrendje, hamis dolgokat fog helyesnek tartani, és egyre inkább csak a fizikai létet fogja elfogadni, a lélekkel mit sem törődve. Az ilyen buta p.csák is ezekből a körökből kerülnek ki, bár azért őket előtte még a média is átmosta, s az éjszakai élet csupán elültette benne a romlás magját, ami szépen lassan (valójában elég gyorsan) kikel..
2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okéoké,értelek :) Bár szerintem egy stabil értékrendet nem tud megváltoztatni 1000 buli meg 1000 szériányi ValóVilág sem :)
2011. jún. 1. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Pontosan. Csak a legnagyobb baj az, hogy egyre kevesebben rendelkeznek ilyen stabil értékrenddel. A gyerekeket már nem a szülők, hanem a média neveli, és a médiának pedig pont az a célja, hogy minél butábbak legyenek az emberek, és ellehetetlenítsék a szellemi fejlődést, különben nem tudnának manipulálni senkit.


Persze, léteznek olyan emberek is, akik stabil értékrenddel is eljárnak bulizni, de azért kialakult bennem-és sok mindenkiben-egy óvatosság az ilyen emberekkel kapcsolatban, s ha lehet, nem is igazán akarunk kapcsolatba kerülni ilyenekkel. De ezt meg lehet érteni, nem? :)

2011. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát megérteni meg tudom :) Köszi szépen :)
2011. jún. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!