Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetnék követőket a...

Hogy szerezhetnék követőket a saját ideológiámhoz?

Figyelt kérdés
Vagyis kigondoltam egy saját ideológiát.Le is írtam a fontosabb dolgokat.3 a/4 es papírlap tele van vele mindkét oldaluk.Ha összeállítok egy szórólapot és többet csinálok belőle és az utcán osztogatom akkor úgy szerezhetek követőket?Vagy hogy szerezhetnék követőket ?
2011. márc. 18. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Facebookon?
2011. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miről szól ez az ideológia?
2011. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nem rossz ötlet, de a szórólapokat nem sok ember olvassa el...talán még azokat amiket a postaládákba dobnak.

Egyébként miféle ideológiáról van szó? Röviden le tudnád írni?

2011. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen leírom nagyon röviden.

Arról szól hogy a mostani büntetés végrehajtás nem elég erős.Arról írtam hogy milyen bűncselekményekhez milyen büntetést lehetne kiszabni.Meg arról hogy a romákat meg bármilyen más ebben az országban élő népnek is ugyanolyan joguk lenne.És ezek le vannak írva 3db a/4 es lapra azoknak mind 2 oldalára.De mez még csak a legeleje.És szeretnék ehhez az ideológiához embereket toborozni.Sztetek hogy tegyem ?Postaládákba dobjam be a szórólapokat ?Vagy hogy csináljam ?

2011. márc. 18. 18:08
 5/17 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolom ezt a dolgot.
2011. márc. 18. 18:09
 6/17 anonim válasza:
Szerintem csinálj egy lapot amin a lényeg rajta van, és figyelemfelkeltő, és azt dobd be a postaládákba, vagy akár utcán is próbáld osztogatni, adj meg rajta valamilyen elérhetőséget és hátha valakinek felkelted az érdeklődését, vagy szervezz összejvövetelt, ahol részletesebben kifejted a gondolataidat. Közösségi oldalakon is csinálhatod ezt a "találkozót" és meghívhatsz rá olyan embereket akikről tudod hogy esetleg érdekelné, habár nem tudom hogy az emberek mostanában mennyire foglalkoznak az ilyen dolgokkal... de én sok sikert kívánok neked :)
2011. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Én nagyon elégedetlen vagyok az ország helyzetével.Ezért szeretnék követőket.Elérhetőségnek szerintetek jó az email címem ? Ha azért itt valakit bővebben érdekelné a nézetem írjon privát emailt

2011. márc. 18. 18:37
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek a kézzel írott szórólap nem jó ?
2011. márc. 18. 18:40
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne!


Am ezzel mit akarsz elérni? Mert így szórólapozgatással nem sokat érsz a neten mondjuk már nagyobb az esélyed :S Vagy ha komolyan gondolod felkereshetsz vele egy civil szervezetet ami ezzel foglalkozik. Vagy ha még komolyabban, alapíts egy pártot :D

2011. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.Ha érdekel írj privátot.Ott elmondom a lényeget ha azután is érdekel elmondom az egészet.

Csak neten hogy hirdessem ?

2011. márc. 18. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!