Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felejteni akarok, de hogyan?

Felejteni akarok, de hogyan?

Figyelt kérdés
Nem szakítottak velem, nem szerelem az oka, csak csalódtam egy olyan emberben, akire eddig felnéztem és akár hányszor látom vagy beszélek vele, mindig ez jut róla eszembe. Rohadt egy érzés és minden nap találkozok vele, ez elkerülhetetlen. Eddig nagyon jól elvoltunk és de most utálom, mégis el kell játszanom neki a semleges/barátságosat. Az eddigi hobbimat is megutáltam miatta, pedig eddig szerettem, de már csak ő jut róla eszembe. Hogyan felejtsem el a csalódást? Légyszi, ne hülyeségeket írjatok, hogy vezess magadba áramot stb., nem vagyok EMO-s. Am. még vmi: Az alkohol tényleg segít, vagy csak még inkább padlóra tesz?
2011. márc. 16. 22:11
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:

Mért kell eljátszanod, h nem utálod? A főnököd?

Sztem könnyebb lenne, ha tudatnád vele, ettől megkönnyebbülnél. Elvégre ő tehet róla, nem?

2011. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkohol padlóra tesz
2011. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen, felettem áll és nem vagyok abban a helyzetben, h úgy meg tudjam neki mondani, h ne tudna érte túl sokat ártani. De mégis, nincs vmi megoldása az ilyennek?
2011. márc. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!