Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha el akarok felejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha el akarok felejteni egy srácot, de szeretem, akko meg fog nyugodni a lelkiimeretem, ha elmondom neki?

Figyelt kérdés

Felemészt, h mindig csak rá gondolok.

Ha elmondom neki megkönnyebülök?


2009. szept. 19. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ , honnan ismered?

17f

2009. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

*akkor

*lelkiismeretem

A suliból ismerem, én vettem fel msn-re. De 100%, h én nem kellek neki.

Csak felemészt ez, az egész. És az, h csak ő jár az eszembe...

2009. szept. 19. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt kapcsolat,akkor semmit nem vesztesz ha a közelébe próbálsz férkőzni...azt ne mondd hogy szereted,mert megrémül:)Viszont megkérdezheted hogy nincs-e kedve valamerre sétálgatni,vagy mozi,abból úgyis kiderül mennyire vagy szimpi neki...
2009. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van barátnője...
2009. szept. 19. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:

hmm, ilyen velem is volt már. nagyon rosszul éreztem magam, ezért oda álltam elé, és megmondtam kerek perec, h ez van, tudom, hogy ő nem, de akarom tőle hallani, h nem.

láttam rajta, hogy megleptem, és mintha még tisztelt is volna azért, hogy így kimertem mondani. azt mondta nem, és sajnálja, és láttam, h tényleg sajnálja.

ez után teljesen összeomlottam, 2 hétig megállás nélkül sírtam, de aztán egyszer csak, egyik percről a másikra abbahagytam, felfogtam h vége, felemeltem a fejem, és azóta nem is gondolok rá :D pedig nagyon szerettem anno, de most már van barátom, aki mellettem van és nemcsak a képzeletemben csókol meg :)

szóval vond le te a következtetést, rövidtávon szerintem nem jó döntés, de hosszútávon beérik a gyümölcs

2009. szept. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Csak egy kicsit lessz jobb.En is igy vagyok.2eve szerelmes vagyok 1 fiuba akit a suliba ismertem meg.Csak 1 csok volt kozottunk semmi mas de amiket mondott nekem azutan..csodalatos erzes volt mikor lattam vagy beszelhettem vele.Aztan mikor elballagott nem birtam hogy nem lathatom a suliba es mikor beszeltem vele msn-en valahogy szobajott hogy van e baratom meg hogy szerelmes vagyok e.Es megmondtam.Bar szerintem sejtette.Ezutan kicsit megkonnyebultem de most mind azzal van hogyha megkezdodik neki az egyetem akkor majd talalkozzunk,pedig baratnoje van.

Szoval nekem csak egy kicsivel lett jobb annal amijen volt.De most nekem is van baratom es probalok minnel tobb idot vele tolteni hogy meg csak ne is gondoljak a masik fiura.


Terjunk vissza rad ;))

Ha a fiun nem lattal ojan jeleket hogy akarna valamit toled szerintem nem jo otlet elmondani..es pedig azert mert tudja hogy szereted es ha ojan termeszetu akkor csak jatszani fog veled es a vegen neked lessz rossz.

Ha van ojan baratnod/baratod akibe 100%osan megbizol es mindent elmondtok egymasnak szerintem beszeljetek rola..akkor biztos jobban erzed magad ha elmondod nekik..en is eloszor a legjobb baratnomnek mondtam el akibe megbizok 100%osan.Es megbeszeltuk a dolgot es valahogy jobba megkonyebultem akkor amikor a baratnomnek mondta el a dolgot mint amikor a fiunak..meg izgatottab lettem akkor mikor a fiunak mondtam el....


Egy kicsit hosszu lett de remelem tudtam segiteni :)

2009. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég undorító, hogy egy csaj direkt olyanra hajt, akinek már van valakije.
2011. júl. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!