Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom felejteni?

Figyelt kérdés

9éve, azaz amikor elsőbe mentem, első nap megtetszett valaki, és tudta másnapra, mert xy elmondta neki. azóta eltelt 9 év, de nem tudom felejteni, ő meg nem akart, és nem akar tőlem semmit..:/

volt már hasonlo helyzetben valaki? hogy tudjam feledni? volt már több barátom, de senkit nem szerettem ennyire mint őt.mikor xy-nal együttvoltam is csak rá gondoltam.:(


2011. máj. 16. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 15/L
2011. máj. 16. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:

nyugi kinövöd... nekem is tetszett még áltsuliban egy lány, elmondtam neki, kinevetett, én akkor is "szerelmes" voltam de mikor először igazán szerelmes lettem rá kellett jönnöm, hogy ez csupán gyerekes hülyeség volt :D

19/F

2011. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, de szerencsére csak 5 évig tartott a vonzalmam. És amint lett barátom, elfelejtettem, meg rájöttem, nem ő volt az igazi. Csak fellángolás volt. Nem is beszéltünk, nem tudtam megismerni. De már nem bánom. Elismerem, hogy jól néz ki, de nem jobban, mint a Szerelmem.:)
2011. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ez 9éve tart..
2011. máj. 19. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!