Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell mosolyogni?

Hogyan kell mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el a társastáncot. Alapvetően jól táncolok,csak amikor mosolyognom kellene, nem tudok őszintén mosolyogni és előfordul, hogy remeg a szám. Mit lehetne tenni? Légyszi segítsetek. Fontos. Köszönöm.
2009. febr. 21. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az erőltetett mosoly sosem az igazi.Vagy legyen őszinte vagy inkább ne is mosolyogj olyankor!Csak a táncra koncentrálj.Ne terelje el a figyelmedet hogy most vajon hogyan mosolyogsz.
2009. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nézz rengeteg kabarét komédiát és amikor mosolyogni kell gondolj vissza egy ott hallott poénra :D
2009. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet csak vigyázz hogy nehogy úgy elnevesd magad hogy újra kelljen kezdeni a sort. :) Amúgy én is társastáncolok, és én sem naon tok mosolyogni közben, majd megpróbálom ezt a módszert. Mindig azt mondják hogy látszótjon rajtunk hogy élvezzük. De én nem tok annyira ellazulni hogy látszódjanak az érzelmeim az arcomon tánc közben. Abban nem tud vki segíteni hogy hogy oldjam meg hogy ne lógjon a fejem tánc közben? Mindig lóg. Sok sikert a táncban, meg úgy mindenben is! :)
2009. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 yuda ***** válasza:
100%

Gyakorlatban ezt úgy szokták,hogy ki van hirdetve mindenkinek,hogy mosolyogjon-mert hát az a mutatósabb-és egymásra néznek időnként és úgy terjed.

Egymást gerjesztik úgymond.

2009. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd. Nézz a párod szemébe és ha ő mosolyog akkor csak nézz rá folyamatosan tuti hogy te is mosolyogni fogsz. Ne foglalkozz akkor a közönséggel...csak a tánc és a partnered. Én is versenytáncolok. :) Fejlógás. Figyelj rá nagyon, mert csúnya ha lóg! Tartsd meg. Próbáld ki az h egyenesen táncosan beállsz: vállak leengedve, popsi magad alatt, KÖZPONT TART--nekem ez volt nagyon sokáig probléma így mindig billengtem. :P -- nyakat meghosszabbítod , nekem edzőm szokta ezt csinálni és mindig azt mondja h gondolj arra mintha fel lennél függetszve a plafonra, érezd h megnyúlsz...:) próbálkozz :) ahogy megérzed miről van szó sokkal jobb lesz. :) puszi. (: remélem segítettem.
2009. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Probalj hunyoritani egy picit, mint amikor mosolyogsz, hatha a szad is szepen mosolyra huzodik? Nekem mukodik.

Jo tancolast!

Amugy, amikor mar nem kell ANNYIRA figyelj a lepesekre, magatol jon a mosoly. Persze ha szivesen tancolsz.


Nekem nem volt 1x sem ilyen problemam, pedig evekig tancoltam tarsasagi tancot is.

2009. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél természetes..:)
2009. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz nagyon-nagyon kedvesen, úgy mintha sugározna belőled a szeretet! Nekem ettől mosolygós arcom lesz :-D Ha fényképeznek, akkor nem szoktál bevágni egy boldog, mosolygós arcot? Nekem ez is megy :-D Gyakorolj a tükörben, vagy fényképezd magad, nézd vissza, hátha rájössz, hogy mikor, mitől lesz természetes.
2009. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, reméltem, hogy valaki feltette már. Nos az első válaszoló a tipikus magyar felfogás. Ne mosolyogjunk, ha nem őszinte. Ez nem igaz, mert kérdező is írja, hogy produkciónál elvárt és indokolt is a mosoly. Most vagy azzal azonosítjuk magunkat, húde őszintén vgyunk búsak előadás közben, vagy megpróbálunk őszintén mosolyogni és elődni valamit, eladni magunkat. Adottságtól is függ, hogy hogyan lehet. Általában, ha simán széthúzzuk a szánkat, kövér lesz a fejünk. A szem legyen "sarlós, de kitekintő, nagy" mértékletesen széthúzott a szály, áll ejtve, ha az alsó fogsort is lehet mutatni. (Van akinek kicsi az alsó fogsora). Amerikaiak néha védekezésre is használják, ha zavarban vannak, mosolyognak, ha félnek, mosolyognak és jól teszik. Magyar agy, mindjárt rá vágja, hogy nem őszinte. De ha amerikaiak közt vagy könnyebb is természetesen mosolyogni, mintha mélabús magyarok közt vagy, mert ragadós és őszinte lesz. Főleg, ha rájössz, hogy mekkora ereje van, akkor aztán tényleg őszinte dologgá válik.
2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmondtad a gondolataidat. Megszívlelendő...
2011. nov. 29. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!