Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jársz valami szakkörre?...

Jársz valami szakkörre? Milyen volt az első napod?

Figyelt kérdés
Bármilyen sport...stb
2009. febr. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú én színjátszókörre...először nagyon megilyedtem mert a körülöttemlévk olyan profik voltak hozzám képest, de aztán bevettek maguk közé mintha már rég oda jártam volna...a színjátszókörök ezért jók llenség nincs csak jóbarát mert senkinek se ismered meg annyira a személyiségét hogy utáld, ugyani legtöbbször csak szerepben látod őt:)
2009. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úszni, de ott egyáltalán nincs időnk a másikra mert tisztára egy zsarnok az edző :) úgyhogy napokon belül abba fogom hagyni :D
2009. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dráma szakkörre! Nos, eleve úgy mentem, hogy 2 osztálytársamat is magammal vittem. 1 fiút és egy lányt. Aztán ott volt egy lány, akit faktról ismerek, és volt egy új lány meg egy srác. Megismertem őket, és jó fejek. A második alkalomkor jött még egy új srác és 2 lány. Őket is megismertem, így már nem vagyok szégyenlős előttük.
2009. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én néptáncra járok(Debreceni Népi Együttes Ifjúsági Csoportja),és a legjobb barátnőmmel mentem.Azelőtt csak suli szinten jártam,ami elég képzetlen...Nagyon megijedtünk,mert nagyon nehéz volt minden,és mindenki olyan profinak tűnt:)De szerencsére mindenki kedves,barátságos,és segítőkész volt:)Azóta is járok,és nagyon szeretem!!!:)(L)
2009. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!