Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor elöször mentél (egyesüle...

Mikor elöször mentél (egyesületbe, csoportba, szakkörre) hogy zajlott az első napod?

Figyelt kérdés
szóval beiratkoztál bementél és...?
2009. jún. 1. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Anyám beiratott, majd elvitt oda, lehettem kb 7 éves, és konkrétan úszásról volt szó, ha jól emléxem.
2009. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először mindig felmértem a terepet. Szóval megnéztem egy alkalmat, amikor nem csináltam semmit, csak figyeltem. Ilyenkor általában már kérdezősködtek, hogy fogok-e járni, ki vagyok, stb. Következőnek bementem, ha sportról volt szó, átöltöztem, odamentem a többiekhez, köszöntem, általában odajöttek ismerkedni, bemutatkoztak, majd elkezdődött a foglalkozás (szakkör vagy sport) és minden ment simán. Nem kell izgulni. :)
2009. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

... és bemutatkoztam/ a vezető bemutatott, foglalkozás közben/után igyekeztem beszélgetésbe elegyedni az emberkékkel. persze nem rámenősen, hanem csak akkor, ha értelmesen be tudtam kapcsolódni az adott témába.

nem tom, én barátságos ember vagyok, sosem okozott gondot beilleszkednem, pedig nagyon sok helyre jártam: zenesuli, fakultációk, 3féle edzés, úszás, rajz, színjátszás

2009. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most az első napomat a suliban, írom le. Reggel a kisudvaron kellett gyülekezni, komolyan nem ismertem senkit, és az a sok felsős, tisza sokk hatás (féletem a felsősöktől elég sokáig :S). Aztán a második csengetésnél felmentünk a terembe. Azt se tudtam mi van, először helyem sem volt aztán egy hülyegyerek mellé ültettek (mostani töri órai padtárs :)), aki azzal dicsekedett, hogy milyen szépen ír -.-".Aztán körbejártuk a sulit. Majd lementünk az udvarra és unatkoztam, mert nem volt kivel játszani :S. és kb ennyi.

14/L

2009. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ. Amikor például röplabda edzésre kezdtem el járni, akkor már az öltözőben próbáltam beszédbe elegyedni a többiekkel. Volt egy barátnőm, aki már korábban is járt oda, így könnyebb dolgom volt, mert ő bemutatott mindenkinek.

Amikor először voltam makettklub klubdélutánon, akkor meg pont nem volt ott az az ismerősöm, aki beszervezett, de nagyon jól éreztem magam. Először is bemutatkoztam, elmondtam, hogy mi szél hozott, mert ők nem tudtak róla, hogy megyek, csak megjelentem a klubszobában. És mivel a klubban egy lány sincsen, eléggé megilletődtek. Beszélgettem, viccelődtem, elhülyültem velük. Hamar feloldódtam, pedig alapból zárkózott ember vagyok, de kedvesek voltak és jópofák.

Szerintem nagyon elhibázni ezeket a dolgokat nem lehet. Mutatkozz be mindenképp, ha nem ismernek, és próbálj meg mindenkivel egy keveset beszélgetni. Ha kérdeznek, válaszolj, mosolyogj sokat, de ne bárgyú vigyor legyen, és ennyi.

2009. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Avalanche ***** válasza:
Amikor elkezdtem járni egy sportszakkörre, pont "toborzás" volt, és nem csak én kerültem be oda újként. Mondjuk sokan jöttek haverokkal, és nekem kissé nehezebben ment a beilleszkedés, mert csakén vagyok lány a kezdő csoportban, de szerintem fölösleges volt rajta annyit stresszelnem, pár edzés után mindenkivel jóban voltam.
2009. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!