Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legolcsóbb módja, hogy...

Mi a legolcsóbb módja, hogy Angliába mehessen az ember dolgozni? 300000 forint kéne hozzá normális esetben az első havi szállásra, nekem meg semmim sincs. Angolul jól beszélek, munkát is könnyen találnék, de nincs pénzem.

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen munkaterület érdekel?
2011. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám, semmi pénzem sincs jelenleg a kiutazásra, hiába beszélem jól a nyelvet és van piacképes szakmám.....amúgy Anglia nagyon drága, nem 300000 hanem inkább fél millió kell, mert a buszközlekedés rendkívül drága (azért van ott mindenkinek kocsija), a kaja szintén, ha nem indulsz el fél millióval, éhenhalsz.....hacsak nem babysitternek mész ki, bár az elég megalázó munka, tudom, én is így kezdtem....

egy évig a nyomorúságos aupair fizetésemből kuporgattam, de ismerek olyat, aki 2 évig is így élt, mire váltani tudott, olcsó albérletet talált és másik munkát, ehhez bizony idő kell. Férfiakat is szívesen várnak ilyen munkára, nevetséges, de sok feleség féltékeny az urára és inkább férfi aupairt akar....ismertem egy magyar fiút, aki ezt csinálta és nevetve mesélte, milyen féltékeny az asszony....csak férfi aupairok voltak őelőtte is....

Én azt tanácsolom, ha nem akarod ennyire alulról kezdeni, dolgozz itt Mao-on egy évet és ez után menj ki, ha lesz rá elég tőke...vagy kérj kölcsön, hitelt is fölvehetsz....nem egy volt évfolyamtársam az Eltéről személyi kölcsönt vett föl és ebből "diszidált"....a banknak nem is kell tudnia, te hol vagy, anyucinak átutalod az OTPhez és ő tovább utalja ahova kell. Az évfolyamtásaim az USAba mentek ki dolgozni és oda kell min. fél millió annélkül nem megy...vagy ha van kinn rokon, ismerős, ő állja a költségeket, ez a 3. lehetőség

2011. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Még az előző vagyok...én egyébként eldöntöttem szilárdan, ha most visszamegyek külfölre, én onnan többet nem jövök haza...de most muszáj volt, mert vannak itthon még "elvarratlan szálak" egy félbehagyott suli, amit most jan-ban fejeztem be és egy félbehagyott jogsi...már csak a forgalmi részt kell megcsinálni, de azt sürgősen....

Ha mindennel kész leszek örökre elhagyom ezt az országot

2011. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!