Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szép idézeteket ismertek?!

Milyen szép idézeteket ismertek?!

Figyelt kérdés

Bármilyen jó, vicces, baráti, szerelmes idézet jó lenne nekem. :)

Amiket ti is szerettek..


2011. febr. 27. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

" Az a fajta lány vagyok, aki nevetésben tör ki egy olyan dolog miatt, ami egy nappal azelőtt történt."


egyedül lenni néha kell, hogy igazán nagyot üssön a szív, ha majd valaki átölel..


"- Egy kis gondolkodási időt kérek.

- Amíg...?

- Amíg eldöntöm, hogy a szerelem megéri-e a szenvedést."


' Inkább veszekszem veled, minthogy megcsókoljak valaki mást. '


az ő egyszerű hiánya többet jelent nekem, mint bárki más jelenléte.


"Se több, se kevesebb. Csak egy ember...

Egy ember, aki valóban ismer, akinek elmondhatom gondolataim, titkaim, még ha azok jelentéktelennek is tűnnek. Ő az, akiben teljesen megbízok, és bármikor számíthat rám. Az az ember, akivel képes vagyok órákig nevetni és beszélgetni, olykor teljesen értelmetlen dolgokról. Az a valaki, aki mindig fontos marad számomra. Igen, ő az igaz barátom."


"Barátod vagyok, nevetésed vidámmá tesz, bánatod megkönnyeztet, haragodat csitítanám, fájdalmadat simítanám. Ha akarod, meghallgatlak. Ha szeretnéd békén, hagylak. De ha már kevés vagyok, s nem kellek, add tudtomra, s én szó nélkül elmegyek...mert a barátod vagyok!"


Az, hogy utálsz, nem tesz csinossá!


Mikor azt mondom SZERETLEK, az azt jelenti,hogy megtaláltam benned az életre szóló szerelmet, melyről tudom, hogy örökké fog tartani. Azt jelenti, hogy mindenben osztozni akarok veled jó időkben, rossz időkben, kalandokban, gondban és örömben. Azt jelenti, hogy nem számít semmi, csak veled akarok lenni, csak veled megöregedni. Mikor azt mondom SZERETLEK, az azt jelenti,hogy úgy szeretlek,ahogy vagy, és minden egyes

alkalommal, mikor veled vagyok, felfedezek benned valami olyat, amit szerethetek. A szerelem csodálatos dolog, és mikor kimondom, teljes szívből így is gondolom. És Te vagy az , akinek mondom: SZERETLEK!

2011. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerethetlek, de te nem szeretsz , Te szerethetsz, de én nem szeertlek ... Mégis, az a legjobb, amikor én is szeretlek téged, és te is engem .
2011. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi nektek!! (ment a zöld mancs)

még ha valaki tud írjon kérlek. ;]

2011. febr. 27. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó néha sötétben a Holdat nézni, hosszan egy távoli csillagot idézni, jó néha fázni, semmin elmélázni, tavaszi esőben olykor bőrig ázni, tele szájjal enni, hangosan szeretni, jó néha magamat csak úgy elnevetni, sírni ha fáj, remegni ha félek, olyan jó néha érezni hogy élek...
2011. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!