Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letezik sors? Es ha igen, miert?

Letezik sors? Es ha igen, miert?

Figyelt kérdés
kivancsi lennek a velemenyetekre...hisztek abban ,hogy mindennek megvan az oka...minden okkal tortenik..vagy neha ez csak egy jo vigasztalas az embernek?
2009. febr. 15. 18:18
 1/8 anonim válasza:
79%

Ez kemény filozófiai kérdés. Mit csinál itt a szextémánál?


A világ irányít minket, mi pedig a világot és szűkebb világunkat akarjuk irányítani.

A kettő dinamizmsa, együtt és ellenállása adja ki a sorsot.

Semmi misztika.

2009. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugy ,hogy engem ugy vigasztalnak ,hogy megvolt irva hogy a baratom elhagyjon...ezert irtam ehhez a temahoz...
2009. febr. 15. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindennek megvan a maga oka, ha eszek, azért van, mert éhes vagyok. Ez elég naturalista így megfogalmazva, de ha elgondolkozol rajta, megérted. :)
2009. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

igen én hiszek nagyon is!!!!!!

a barátnőd elhagyott=nem volt közös jövőtök

semmi nem történik ok nélkül,lehet,hogy csak a saját vigaszát keresi benne az ember,de így könnyebb elfogadni a dolgokat!!!!

sőt!azt is vallom,hogy a sorsa mindenkit utolér,ezt figyelemmel kísérem egy ideje,és nekem bejött pl:ha valaki rosszat tesz nekem, azt előbb utóbb szintén rossz fogja érni

2009. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Pff nem épp minden, de a fontos dolgok meg vannak irva, olvastál már könyvet? Na az élet ilyen, ott azt érta én beleszerettem (inkább nem mondom a nevét) és bele is szerettem, azt hogy pontosan mit éreztem azt nem irja le, azt se hogy miket mondok neki, csak anyit hogy össze jövök vele vagy nem, ha nem hiszel nekem és szerinted te irányitod az egész sorsod, próbáld meg nem szeretni a szerelmedet és rájössz, nem lehet, de te döntöd el hogy hogy jösz vele össze :) Isten adott nekünk is egy kis izgalmat ebben a játékban... :D
2009. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem létezik és én világ életemben azt vallottam hogy minden okkal történik.És rengeteg példát tudnék sorolni az életemből.Pl lekéstem az egyik buszt,mert elaludtam, aztán kiderült hogy nem is jött,úgyhogy felesleges lett volna hamarabb kelnem...úgyhogy nekem a minden okkal történik a mottóm és ez főleg a rossz dolgokra igaz.
2009. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs előre megírva semmi. Mindenen tudsz változtatni, ha akarsz.


ha meg lenne írva előre minden, akkor nyugodtan felköthetné magát mindenki, mert úgysincs beleszólása, mert úgyis csak egy bábú.


Meg különben sem írtam meg előre semmit. ... A teremtéskor nem vesződtem ilyen apróságokkal. :))

2009. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem abban hiszek, h megváltoztathatod a sorsod, hisz a sorsunk a mi kezünkben van, igy gondolom. viszont az BIZTOS, h mindennek oka van. néha évek múlva jössz rá csak, h mi miért volt, de ha figyelsz, rá fogsz jönni mindig!
2009. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!