Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne egyszerű...

Szerintetek nem lenne egyszerűbb pelenkát viselni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez társadalmilag nem elfogadott dolog hogy egészséges ember aki nem szorul rá ezt viseli, de mondok pár előnyt:


1) Mész valahová, nem kell a wc re ráülnöd, és kitenned magadat fertőzés veszélynek.


2)Nem kell várnod, míg sorra kerülsz.


3) hosszú autó úton nem kell megszakítanod az utazást, a wc miatt.


4) Melegen tart, felfázás kizárva.



Tegnap elmélkedtem ezen amikor wc re kellett mennem az Árkádban az Örsön, de nem volt szabad ajtó, és én nem pisilek piszoárba mások előtt.


Nektek erről mi a véleményetek? De most komolyan. Ez csak egy feltevés, nem tervezem ezt csinálni, csak úgy belegondoltam mennyivel ésszerűbb lenne.


18f


2011. febr. 23. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ökrök vagytok mind, kivéve a kérdező.

Felvetés jó, kérdések jók. Válaszok nem igazán érnek valamit is...

Praktikus, higénikus, kényelmes. Ja, nem szagáteresztő, vagy 3 pisit kibír.

Kedves kérdező - megéri.

2011. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor használjátok egészséggel kedves kérdező és Creme21. Én maradok a jó öreg öblítős WC-nél, igaz hogy sok helyen fizetős, néha eldugul meg várni kell a soromra de én legalább nem akarok úgy élni mint egy kisbaba.
2011. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szerintem tényleg egyszerűbb lenne mert most is a gép előtt ülök és nem akarok elmenni wc-re. De csak otthonra, mert a munkahelyen tényleg elég hülyén nézne ki hohy egy 3 centivel vastagabb a nadrágod de jó benne aludni, kényelmes, puha és ha kedves az akivel eggyütt élsz az akkor nem kritizál. Csak az egy picit drága én ... éves koromra még ma is vagy 6x megyek wc-re:Vannak előnyei és hátrányai, de ahogy látod a magán életedbe senki nem szólhat bele!!!!
2012. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!