Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kéne próbálnom a pelenkát?

Ki kéne próbálnom a pelenkát?

Figyelt kérdés

Infantilis vagyok, de nem szexuálisan, csak jó érzés gyerek ruhában lenni, és így játszani. Szerintetek nagyon gáz lenne ha kipróbálnám?


18f


2011. júl. 27. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez 18 évesen teljesen normális. Ha szobatiszta lennél, na az gáz lenne
2011. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Én is 18 vagyok és még mindig szopok.
2011. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: az hogy ez gáz-e attól függ, hogy fiú vagy-e vagy lány
2011. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

infantilis egyenlő visszamaradott,és amiint írtad nem szexuálisan tehát nem testileg,hanem szellemileg fogyatékos vagy,ez megmagyarázza hogy miért akarsz gyerekruhában lenni.

de akkor minek irogatsz itt? menny el valami intézetbe inkább vagy keress valami orvost

2011. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megnyugodtam, nem csak én vagyok ilyen.

neked is van cumid? ugye milyen jó a pelenkába dugdosni... és amikor a barátnőm gyereketetőbe ültet és bejön rendőrnéninek öltözve ostorral... és hozza aahh... bébipapit.. hmmm

2011. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld, persze.

Jó dolog, elhiheted! :)

2011. aug. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!