Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem lenne egyszerű...

Szerintetek nem lenne egyszerűbb pelenkát viselni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez társadalmilag nem elfogadott dolog hogy egészséges ember aki nem szorul rá ezt viseli, de mondok pár előnyt:


1) Mész valahová, nem kell a wc re ráülnöd, és kitenned magadat fertőzés veszélynek.


2)Nem kell várnod, míg sorra kerülsz.


3) hosszú autó úton nem kell megszakítanod az utazást, a wc miatt.


4) Melegen tart, felfázás kizárva.



Tegnap elmélkedtem ezen amikor wc re kellett mennem az Árkádban az Örsön, de nem volt szabad ajtó, és én nem pisilek piszoárba mások előtt.


Nektek erről mi a véleményetek? De most komolyan. Ez csak egy feltevés, nem tervezem ezt csinálni, csak úgy belegondoltam mennyivel ésszerűbb lenne.


18f


2011. febr. 23. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem lenne egyszerűbb , csak az "előnyeit" említetted meg , pelenka fétised van?
2011. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jah csak az előnyeit. leírhatnád a hátrányait is. amúgy ez csak egy kicsi az előnyökből. Amúgy az a pelenka fétis az meg mi a jó izé?
2011. febr. 23. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
És a szagok?
2011. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

de babáknál ha tele van azonnal cserélni kell, tehát ha pelenkát használnál azonnal cserélned kéne ill hamar, pláne ha elég büdös, na meg kicsípi a bőrt stb.

wc helyett önpelenkázóknál állhatnál sorban :D


nincs végtelen kapacitása, sok szemetet termel, nehezen bomlik le, valószínűleg elég költséges lenne napi szinten használni (napi minimum 3, de inkább 5-6-7 csere, ha sörözni mész, több), hülyén nézne ki az emberek feneke tőle...

cipelni kéne a váltást magaddal, vagy megvenni automatánál vagy boltban ahol persze sorbaállás lenne érte...

2011. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát én nem a nagydologra gondoltam elsősorban:D ahhoz valóban le kéne venni. de kisdologhoz szerintem jó lenne. a napi 7 az szerintem röhej. max 2. a bőrt meg csak akkor csípi ki ha túlcsorog.
2011. febr. 23. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
apám, ezen mennyit röhögtem
2011. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1, büdős, te nem tudod elviselni, nemhogy más

2, végigfolyik magadon, mert túlcsurog. a pelenka egy kisbaba vizeletmennyiségére van kialakítva

3, csíp

4, kényelmetlen

5, elég idétlenül nézne ki

6, nem épp higénikus


no, azt hiszem +2, én nyertem. és még mindig nem erőltettem meg magam, biztos van több is. fel kéne érned ésszel ennyi idősen

16L

2011. febr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

dehogy nyertél....


az 1. pont:


Én csak pisilésre gondoltam, nem nagydologra...


a 2. pont:


Nem hallottál még felnőtt pelenkáról?


az 5. pont:


Ez szubjektív.


6. pont:


Miért, leülni egy nyilvános wc re az az?


Egyedül ez a csíp dolog lehet némileg igaz, de biztos ki lehet valahogy védeni.

2011. febr. 24. 12:54
 9/13 anonim ***** válasza:

mert szerinted a HÚGY nem büdös? esztelen :D voltál te már olyan ember közelében, aki behugyozott? mert én voltam. és elviselhetetlen. a nyilvános vécére normális ember meg nem ül rá ;)

nyertem, nyugodj meg, a tied is simán cáfolhatók egyébként. meg amúgy is, hülye indokokra hülye megcáfolások... amik annyira nem is hülyék.

2011. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

HOPPÁ! mekkora probléma! :D és erre találták fel a kakidobozt! :D

[link]


már csak egy hordozható állványos függöny kéne..hogy csinálhassál egy "fülkét" magadnak és bárhol tudd használni. :D

Ha nem szeretsz nyilvános wcre menni és büdös sem akarsz lenni a pelenkában, akkor használj sztómazsákot! :D


máris itt van 2 alternatíva :D továbbfejlesztjük az ötletedet! :D

2011. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!