Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tinisztár? Milyen sikerre...

Tinisztár? Milyen sikerre lehet számítanom? Mit szeretnétek? Mi lenne az Új sláger? Ötletek? Akkor ti kelletek!

Figyelt kérdés
Sziasztok,15 éves lány vagyok.Gimnáziumi hallgató.Imádok táncolni,verseny táncoltam balettoztam társas táncoltam,Énekből kitűnő és dicséretes voltam.Rengetek Oklevelem és Emléklapom van.Az Énektanárommal sűrűn léptünk fel rendezvényeken és én énekeltem,nagy sikerem volt,imádták a hangomat,Álmaim és céljaim vannak.Szerepeltem már Tánctudásommal versenyemmel a Tévében.Autó grammokat is osztottam az Általános Iskolában rajongóknak.Szeretnék fel keresni egy komoly énektanárt,és klippet is szeretnék idővel csinálni.A véleményetekre lennék kiváncsi!Mit gondoltok mi lenne most szenzáció?Milyen zenék,milyen stílus és milyen klip?Belőletek Merítek ötleteket,és meg valósítom azt amit látni szeretnétek.
2011. febr. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor legyél valami aranyos lágy pop stílus , és maradj is értelmes miután felkaptak és ne változz bunkóvá

van már rengeteg idióta agyonfestett tinisztár nem kell olyanból több

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


útmutatásként :D

2011. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagyon sminkelt lenni,és beképzel sem szeretnék lenni,bunkó sem.Sok ilyen van az tény és való..de nekem nem az a célom..:)Köszi mind a kettőtöknek..:) Puszi Biancaa
2011. febr. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!