Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Őszintén: szoktál kutatni...

Őszintén: szoktál kutatni mások táskájában, telefonjában, noteszében, egyéb cuccai között? Csupán kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!:S Sőt sokszor előfordul hogy egy idegen szobába is minden kis rejtett zugot végigtanulmányozok:s Olyan kíváncsi vagyok és annyira szégyellem ezt a kutakodásos életmódoat :S
2009. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
beletúrok, beleolvasok ebbe abba, enyhén betörős hajlam, de élvezem, mert mókás így megismerni az embereket, és közben néha az adrenalin is felmegy, ha bármelyik pillanatban beléphetnek.Viszont ha megtudok valami titkosat, soha nem mondom el senkinek, szóval egyszerre vagyok bunkó és diszkrét :)
2009. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mert nem vagyok paraszt. Aki kutakodik, az jobban érzi magát tőle?
2009. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Őszintén megszólva én már kutakodtam a bátyám cuccaimban!kotont találtam,és azóta már nem nagyon nyúlok a cuccaihoz.akkoriban sok naplót vezettem.később kiderült,hogy anyám(aki egy idegbeteg állat)és a bátáym is olvasta a naplómat,melyben leírtam,hogy kotont találtam! :S volt üvöltözés!:S
2010. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!