Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is utál hetes lenni a...

Más is utál hetes lenni a suliban?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság az egész.

Törölje le a tanár a táblát, meg hozza ő a krétákat, ugyanannyi neki is meg nekünk is-.- Nem hiszem, hogy belefog ebbe halni.. Meg amúgy semmi értelme. Nálunk úgy megy, hogy bediktáljuk a jegyeket aki hiányzik és kész.

Meg szellőztetünk azt ennyi.

2011. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk mostanában nem sokat tesz, hogy ki a hetes vagy ki nem az... mindössze kétféle csoportban vagyunk, angolon és németen, de ez bőven elég ahhoz, hogy valahogy mindig a másik csoportban legyen mindkét hetes :) (eddig az osztály két csoportra volt bontva, úgy voltak beosztva a hetesek, hogy mindkét csoportban mindig legyen, de ez idén már nem megoldható) A hetes kimegy jelenteni, aztán a tanár letöölteti vele a táblát és elküldi krétáért - már ha van kréta, mert volt hogy nem volt pénz rá... egyik tanár megrpóbált kézzel írni a táblán maradt krétaporba...

Aztán a hetes elvileg szellőztet szünetben - de nem igazán teszi, mert akkor megfagyunk, a fűtés meg nem fűt annyira hogy órákr már meleg legyen,l ráadásul egyszer tavaly beragadt az ablak, és a hetes kapott intőt amiért minusz hét fok lett a teremben.

SZóval, a hetes dolga nálunk jóformán annyi, hogy tanítás végén próbálja rávenni az embereket, hogy tegyék fel a széküket, mert különben ő fog intőt kapni.

Röviden: én sem szeretek hetes lenni, de azért nem igazán zavar. :D

2011. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekünk még le is kell hozni a laptopot meg a vetítőt meg a hozzátartozó vezetékeket.

Törin mindig használjuk és van még pár óra ahol szintén.

Meg néhány tanártól mindig meg kell kérdezni, hogy nem e kell valamit lehozni. És akkor azzal megy el az egész szünet, hogy ott állok a tanári előtt és enni se tudok és wc-re se tudok kimenni.

2011. febr. 6. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Én általánosban szerettem, mert kötelező volt kimenni az udvarra, és ha hideg volt majd szétfagytam, meg tömeg is volt és idegesített. A hetes viszont benn maradhatott a teremben és ha mindent elrendezett, azt csinált amit akart.
2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!