Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok ott lenni suliban...

Nem akarok ott lenni suliban egy rendezvényen. Mi legyen a kifogás?

Figyelt kérdés
Valami hihető kéne, amiről nem rí le, hogy csak azért nem mentem, mert nem akarok égőzni (előadunk valami szart).
2010. ápr. 23. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy milyen borzalmas az ilyen előadás. Én anno minden követ megmozgattam, zsarolj akár tanárokat is, én ezt csináltam.
2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Családi ok" címszóval megoldható.


Elvileg semmi köze a tanárnak a "családi ok" tartalmához. /legalábbis az összes általam ismert tanár így tudja és így is tesz/

2010. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A tanárzsarolás nálunk nem jön be, meg nem vagyok az a fajta, aki beszólogat a szemükbe. A hátuk mögött természetesen.

Családi okra gondoltam már én is, de az nem lenne feltűnő, hogy épp akkor? Egész napra lenne hitelesebb vagy csak a délutánra (mikor a cucc lesz)?

Rohadtul nem akarok ott lenni, a tanárunk nem tom hol él, b.szott béna a cucc, és senki nem mer szólni, mer' egy hárpia a csaj.

2010. ápr. 23. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, te csak annyit vagy köteles közölni, hogy "családi ok" vagy épp "betegség" stb. Épp ami aktuális, részletezni nem kell.
2010. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj mit foglalkozol vele, egy családi ok miatt elkérnek a szüleid. Nagyon sajnálod de nem lehetsz ott. Kész. Ennél többet nem vagy köteles mondani. A tanár nem tehet semmit, még akkor sem ha sejti, hogy igazából semmilyen konkrét ok nincs mögötte. Egyszerűen nincs joga hozzá.
2010. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az oké, csak ez az a fajta tanár, aki ha bepipul rád, akkor úgy szétolt, hogy meg se akarózik szólalni egész nap. Nekem meg ez nem hiányzik. Csak ezért kéne valami hihető, amit nem kérdőjelez meg senki. De akkor maradok a családi oknál. ;)

Már arra is gondoltam, hogy előző nap se megyek, hogy ne legyen feltűnő, hogy csak aznap hiányoztam. :D

2010. ápr. 23. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogyha délután van valami rendezvény, amire nincs kedvem elmenni, arra egyszerűen nem megyek el...


Aztán másnap, ha kérdik, hogy miért nem voltam, megmondom, hogy közbejött valami (el kellett menjünk valahova, el kellett intéznem valami fontosat, stb.).

Ha pedig kérdeznek részleteket, megmondom, hogy ez nem igazán tartozik másra, vagy hogy magánügy.


Sok sikert neked, hogy ne kelljen elmenni...tudom mennyire rossz egy ilyen rendezvény, főleg, ha semmi kedved hozzá! :)


15/F

2010. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Edzés? Verseny?

Vagy egyszerűen tényleg csak nem mész be...

2010. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!