Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokak miért nem szeretnek...

Sokak miért nem szeretnek magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

2011. jan. 29. 09:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
előző: én nem azt mondtam hogy ciki :) egyáltalán nem ciki, én vállalom akárhol akárkinek hogy magyar vagyok! csak azt mondom, hogy nem feltétlenül kell szeretni is. mert pl szívesebben lennék spanyol, vagy német, esetleg angol.
2011. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

"nah majd én elmondom.

először is van a válság. meg hogy a kormány mindent elk.úrt.

2. több itt a cig.ány mint a magyar.

3. a maradék magyarság is egy b.unkó pa.raszt társadalom

4. nézd meg a fiatalságot. 14 évesen isznak, cigiznek, kocsmáznak, d.ugnak, és az ahogy öltöznek valami hányadék.

5. szép nyelv a magyar, de senki nem beszéli, és rohadt nehezen tanulunk meg más nyelveket mert egyikre sem hasonlít.

6. hiába a "dicső" múlt (ami nem is olyan dicső ha belegondoltok) semmire nem vitte az ország. Amerika nem egy régi ország mégis háát kicsikét többre vitte mint ez.

nah remélem ennyi elég. és most jöjjön az hogy ti miért SZERETTEK magyarok lenni"

mi az,hogy nem is olyan dicső?megtudnád indokolni?

és azt sem értem mit kell majmolni azon a tetves amerikán!azok aztán marha dicsők!

2011. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

előző: én nem azt mondtam hogy ciki :) egyáltalán nem ciki, én vállalom akárhol akárkinek hogy magyar vagyok! csak azt mondom, hogy nem feltétlenül kell szeretni is. mert pl szívesebben lennék spanyol, vagy német, esetleg angol.

hát az elég kár,de te tudod.

2011. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

előző. én nem majmolok egy amerikait se, az csak példa volt. hozhattam volna fel más példát is éppen, ez jutott eszembe!

és hogy miért nem dicső? miért lenne az? történelmünk során többször voltunk más ország fennhatósága alatt, mint önállóak. folyton megvertek minket a csatákban. jó, persze jó régi a történelmünk, régi nép a magyar, de ez most miért jó? az a lényeg ami most van és amit most értünk el. még a forradalmainkat is folyton leverték.

2011. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 gabimami0 ***** válasza:
elnézést, nem vagyok mai csirke, és azt hittem a tartalom a lényeg. gondolom így is érted amit írtam. igen, amúgy vannak helyesírási problémáim, de azt is gondolom, hogy nem csak a művelt emberek vehetnek részt itt. ráadásul nem is tudok a gépen pötyögtetni ahogyan valószinű te.
2011. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"előző. én nem majmolok egy amerikait se, az csak példa volt. hozhattam volna fel más példát is éppen, ez jutott eszembe!

és hogy miért nem dicső? miért lenne az? történelmünk során többször voltunk más ország fennhatósága alatt, mint önállóak. folyton megvertek minket a csatákban. jó, persze jó régi a történelmünk, régi nép a magyar, de ez most miért jó? az a lényeg ami most van és amit most értünk el. még a forradalmainkat is folyton leverték."

talán akkor nézz is utána,miért verték le!

és nem a győzelem a lényeg(jó lett volna nyerni persze),de az a lényeg,hogy hősiesen haltak a hazáért.egyébként túlerővel szemben vesztettek.(pl:1848-ban)

és ha jól értem most te arról beszélsz,hogy "ciki",hogy vesztettünk.

hát te vagy a ciki.

2011. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jajj istenem.. jah biztos ciki vagyok. nem igazán ciki hogy megvertek, végül is a legtöbb forradalom elbukott. mindegy. te szeretsz magyar lenni én meg nem. te se tudsz meggyőzni engem és én se téged. bár mondjuk ha jól emlékszem, még mindig nem hallottam az indokaidat.
2011. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 szamóca. ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__149..


itt leírtam pár oldalon keresztül a válaszom. belinkelem, hogy ti is lepontozhassatok :::DD

2011. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a kérdező mennyire érzi magát magyarnak, de jelezném, hogy a kérdés értelmes alany hiányában hűen jellemzi népünket.
2011. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Már mért ne lenne benne alany?
2011. máj. 2. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!